anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 3 dni próbuję opłacić rachunek allegro poprzez mbank, nie mogę przejść strony z hasłem sms ?

mikeza
#20 Guru#

czy ktoś spotkał się z podobny  problemem ? od 3 dni nie mogę opłacić rachunku allegro. Gdy dochodzę do strony z podaniem hasła z sms mieli bez końca.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mikeza
#20 Guru#

może to jakiś problem mbanku ? pierwszy raz z czymś takim się spotykam ? mbank przysyła mi smsy z hasłami, ale nie mam jak ich wpisać, bo strona nigdy nie przechodzi do tego momentu, tylko mieli w nieskończoność 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Cześć 🙂 Czy masz możliwość sprawdzenia tej sytuacji na innym urządzeniu? Czy próbowałeś wyczyścić pliki cookies i zaktualizować przeglądarkę? 

Jeśli problem wciąż będzie występował, to poproszę Cię o zrzuty ekranu z widocznym całym oknem przeglądarki, a także datą i godziną (możesz je przesłać tutaj lub na spolecznosc@allegro.pl). Przekażę to do działu IT i sprawdzimy w logach co się dzieje. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

zaraz będę testował. Na razie próbowałem w różnych miejscach, bo myślałem, że to może wina sieci, ale bez zmian.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mikeza  wczoraj kupowaliśmy na allegro płacac z mbanku i nie było problemów. Wszystko poszło

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

poszło z innego komputera. Niestety z mojego nic nie pomogło, ani zmiana sieci, ani czyszczenie ciasteczek. Jakaś zagadka 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza A próbowałeś opłacić saldo z innej przeglądarki na Twoim komputerze? Możesz też sprawdzić, czy płatność (w przyszłości) przejdzie np. w trybie incognito 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dzięki za sugestie. Może mój komputer się na mnie obraził, bo zabrałem go ze sobą na urlop i chciał mi zrobić psikusa 🙂  zobaczymy za miesiąc.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Najwidoczniej po urlopie jeszcze nie chce wracać do pracy 😉 Trzymam kciuki, żeby za miesiąc udało się bez przeszkód. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów