anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od dzisiaj dostępna jest możliwość grupowego wyłączenia wyróżneń w ofertach

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Od dziś w zakładce Moje oferty dostępna jest dla Was nowa funkcja - możliwość grupowego wyłączania wyróżnień w ofertach. Od tej pory, by wprowadzić zmiany, wystarczy zaznaczyć kilka ofert oraz wybrać właściwą opcję edycji ofert. Po tym jak dokonacie już grupowej zmiany, u góry strony wyświetlimy Wam jej podsumowanie wraz z krótkim opisem.

Co z opłatami za wyróżnienia?

Przypomnijmy, że opłaty za wyróżnienia naliczamy cyklicznie. Jeśli wyłączycie wyróżnienie, przestaniemy promować ofertę i nie naliczymy opłaty w kolejnym cyklu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To chyba najszybszy W Punkt jaki dałem 😄

W końcu!

oznacz moderatorów

GaceKx
#9 Pomysłodawca#

Jeśli wyłączymy wyróżnienie to nie naliczy opłat za kolejny cykl ale wyróżnienie już opłacone na danej aukcji będzie do końca jej cyklu?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@GaceKx

"Jeśli wyłączymy wyróżnienie to nie naliczy opłat za kolejny cykl" - tak.
"ale wyróżnienie już opłacone na danej aukcji będzie do końca jej cyklu?" - nie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

to do bani

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

A kiedy będzie można znów grupowo wystawiać bez wyróżnienia z zaplanowanym czasem .tego brakuje bardziej .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GaceKx Jeśli wyłączysz wyróżnienie, przestaniemy promować ofertę od razu i nie naliczymy opłaty w kolejnym cyklu.

@mwmonety Na ten moment nie mam takich informacji, ale gdyby miało się to zmienić, na pewno będziemy Was o tym informować. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ Tak z ciekawości (wiem, że to z innej beczki), dlaczego wyłączone wyróżnienie dezaktywowane jest od razu? Dlaczego nie zostanie wprowadzone czasowe wyłączenie wyróżnienia? Wyróżnienie kosztuje dwie dychy, więc wyłączone wyróżnienie powinno trwać do końca cyklu rozliczeniowego i się dezaktywować lub powinna zostać zwrócona kwota za niewykorzystany czas promowania.

W sumie to ja doskonale wiem o co chodzi, ale chciałbym usłyszeć jakieś sensowne wytłumaczenie. Chcecie, żeby sprzedający byli zmuszeni wyłączać wyróżnienie na ostatnią chwilę w nadziei, że ktoś zapomni, naliczając kolejną bezzwrotną opłatę?

Chcecie uniknąć sytuacji typu: wyróżnienie -> natychmiastowa dezaktywacja?

Co by było najlepszym rozwiązaniem?

Wprowadźcie suwak wyboru dni na ile sprzedający chce wyróżnić ofertę, automatycznie obliczając łączną kwotę wyróżnienia + jakieś potwierdzenie tego wyboru. Nawet zachęćcie zniżką przy dłuższym czasie wyróżnienia - was to nic nie kosztuje skoro dajecie pakiety po 200 wyróżnień. Wtedy z opłata z góry ma sens. Implementacja tego nie jest skomplikowana. Sprzedawcy na pewno chętniej korzystaliby z wyróżnień, gdyby wiedzieli na jaki czas wyróżniają ofertę, bez żadnej kontroli... Ja nie chciałem ciągle prowadzić listy wyróżnionych ofert i kontrolować alarmami kiedy wyłączyć wyróżnienie, bo to strasznie uciążliwe - aplikacja robiła to za mnie. Już nie wyróżniam ofert, bo nie zawsze potrzebuję promowania na 10 dni (skończy się towar przykładowo). Wiem, że dla was to kasa, ale dla mnie to były straty przez przeoczenie i zniechęcało mnie to do korzystania z wyróżnień. Regulamin regulaminem, ale...

Chciałbym wybrać wyróżnienie na pięć dni, ma być pięć dni i automatycznie się wyłączyć - opłata: 9,5zł. Proste. Chcę wyróżnić ofertę na weekend, ma być na weekend, tyle. Wtedy bym bardzo często korzystał z wyróżnień. Dla was to i tak dodatkowa prowizja od sprzedaży.

Do tego dochodzi jeszcze fakt, że zamknięta oferta nadal ma wybraną opcję promowania i wznowiona po jakimś czasie oferta ZNOWU uaktywni promowanie pobierając opłatę. Niby jest informacja przy grupowym wznawianiu, ale co z tego skoro trzeba wchodzić w edycję każdej oferty i sprawdzać, czy nie była wcześniej wyróżniona + na liście ofert nie widać wyróżnienia przy ofertach zakończonych...

Przepraszam, że sobie trochę ponarzekałem, ale w końcu musiałem 😄

oznacz moderatorów