anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy - jak dodać nr i zaznaczyć że odebrane ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kostas11
#21 Demiurg#

Drodzy sprzedawcy, jak ogarniacie Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy, klient wybrał odbiór - płatność przy odbiorze, a status jaki mogę ustawić to wysłane i co śmieszne mogę albo muszę wprowadzić numer paczki, co z jakością wysyłek w takim przypadku ?  Jak to ogarnąć ?  Bo rozważam to wyłączyć jak ma mi przez to spadać procent nadań 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

I pewnie o to Allegro chodzi. Powinny być tylko wysyłki = dodatkowa prowizja.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@kostas11  myśle ze po prostu oznaczyc "wysłane" . Statystyki nie powinny Ci polecieć. Ja udostępniam list nierejestrowany ekonomiczny i takie przesyłki po ich wysłaniu po prostu oznaczam "wysłane". NIe zauważyłem wpływu na statystyki.

Ale z odbiorem osobisty sugeruje ozanczyc i jutro zaobaczyc co sie stanie bo ja akurat bardzo rzadko miewam odbiory osobiste. Mysle ze nie powinno mieć wpływu

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11, odbiór osobisty to metoda dostawy, której nie uwzględniamy w statystykach jakości sprzedaży: List przewozowy dodany w terminie oraz Wysyłka w terminie - wynika to ze specyfiki tej metody dostawy. 😊
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma Dzięki, czyli mam nic nie wprowadzać i nie zmieniać ? po prostu nie będzie to brane pod uwagę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kostas11w przypadku takiego zamówienia nie musisz niczego wprowadzać czy zmieniać. Jeśli jest to odbiór osobisty, to nie zostanie policzony do jakości sprzedaży pod wskazanymi pozycjami. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów