anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór w punkcie - wymaga poprawy. Jakim cudem?

nikl
#14 Krzewiciel#

Ciągle wymagacie, aby metrowe przedmioty ładować do paczkomatu. Kolanem upychać, połamać czy jak? To dyskryminacja i zaniżone ocenianie Sprzedawców długich przedmiotów. Miało to być naprawione w lutym.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@niklkomunikat jest po prostu ogólną informacją o danym aspekcie sprzedaży.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

No błagam! Mam do czynienia z darmowym sklepikiem pisanym przez studenta, czy profesjonalnym kosztującym tysiące złotych? Bądźmy poważni. Wymaga poprawy, to wymaga poprawy. Nie zalecamy, nie proponujemy, tylko wymagamy i stosujemy karę obcięcia punktów za nie wykonanie wymagań.

Naprawicie to czy nie? Tak sobie tylko gadamy na ludzkim firewallu, a projektanci śpią spokojnie? Nie dowiedzą się co sknocili?

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@nikl na taki logiczny wywód otrzymałeś jednozdaniową odpowiedź, to chyba wiele mówi o podejściu allegro do Twojego problemu

btw, jeżeli komuś odpowiadasz, oznaczaj go za pomocą @ – tak łatwiej się czyta dyskusję

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

@domkar04 Ja chwalę tą odpowiedź. Oznacza ona, że wszelkie wymagania Allegro możemy od dziś traktować jako "ogólne informacje o aspekcie sprzedaży". Coś jak kodeks piracki, czyli tylko wskazówki, a nie zbiór obowiązków i praw.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mr_oma  hmm skoro odpowiedni poziom sprzedazy jest liczony ilością zgromadzonych punktów to jeśli ktoś ich nie otrzymuje ( bo nie ma takiej możliwości) to troche tak jak obcięcie.

Wiem że można to nadrobić w innych obszarach niemniej te punkty które bez wysiłku za free otrzymuja osoby handlujące małymi przedmiotami już są nie do osiągnięcia dla sprzedających przedmioty o wiekszych gabarytach.

To faktycznie taka troche kara.

oznacz moderatorów