anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odnośnie terminowych odpowiedzi na wiadomosci kupujacych

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Straciliśmy tytuł super sprzedawcy, ponieważ  nie odpowiedziałem na 1 wiadomość od potencjalnego kupującego ( zdarzyło mi się to chyba 1 raz w życiu- niedopatrzenie ). Procent w odpowiedziach ze 100% spadł na 97 dzien przed weryfikacja. 

Wszystko byłoby ok, z tym, że przeliczyłem ilu klientów zadawało mi pytanie przez ostatnie 30 dni i wyszło 134 a konsultant z allegro twierdzi, że miałem 40 zapytań.

Czy ktoś wie jak allegro to liczy, że od niektórych klientów lub potencjalnych klientów zapytania są liczone do statystyk a od niektórych nie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli klient zadaje drugie pytanie w rozpoczętym wątku to to drugie nie jest liczone , natomiast jeśli otwiera nowy wątek choćby w tym samym temacie liczone jest jako pierwsze i trzeba odpowiedzieć choćby odpowiedzi nie wymagało .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Zbychu18 Pod uwagę jest brany tylko czas odpowiedzi na pierwszą wiadomość, ale musisz uważać, bo ten sam klient może zadać pytanie w tej samej korespondencji spod odnośnika "pytanie do sprzedającego" z innej aukcji i wtedy Allegro traktuje to pytanie także jako pierwsze, choć w tej korespondencji nie jest pytaniem pierwszym. 

oznacz moderatorów

Zbychu18
#9 Pomysłodawca#

Wszystko ok, ale zawsze było 100%, 1 raz nie odpowiedziałem a allegro dalej twierdzi  ze miałem 40 pytań w ciągu miesiąca a ja liczę i było ich ponad 130

oznacz moderatorów