anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja konta Przelewy24?

sebaszczyn
#8 Zapaleniec#

Witam czekam na aktywację konta przelewy24 ponieważ dostałem wpłatę od klienta. I muszę ją zwrócić ponieważ klient chce oddać produkt. Nie mogę tego zrobić ponieważ opcja jeszcze jest w weryfikacji. Nie wiem czy dobrze to zrobiłem ponieważ najpierw zrobiłem przelew a potem uzupełniłem dane w postaci oświadczenia. Moje pytanie jest takie czy ta kolejność ma wpływ na aktywację? Jeśli nie to jak długo będę czekać na aktywację? Klient się już niecierpliwi. Dzisiaj mija 5 dzień od rozpoczęcia weryfikacji.

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Aktywacja Przelewy24 powinna trwać do pięciu dni. Jaka kolejność? Weryfikację robisz poprzez przelanie 1 zł ze swojego konta, masz tam możliwość zaznaczyć, że nie przekazujesz zdjęć dowodu, tylko podajesz jego dane. To wszystko wysyłasz razem. Jeśli ten czas minął, złóż reklamację tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb Najlepiej weryfikację przeprowadzać wtedy, gdy ma się zero do wypłaty, mi tak zweryfikowali Przelewy24 w ciągu 24 godzin.

oznacz moderatorów

sebaszczyn
#8 Zapaleniec#

Dzięki za szybką odpowiedz niestety weryfikacje rozpocząłem mając pieniądze do wypłaty. Klient zapłacił przez przelewy24 pierwszy raz tak się u mnie zdarzyło zawsze wszyscy przelewali mi payu dlatego muszę aktywować przelewy24. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@sebaszczyn Na zwrot masz 14  dni.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Niczego nie zwróci bez weryfikacji. Rozumiesz?

Poza tym osoba prywatna nie ma żadnych 14 dni.

 

oznacz moderatorów