anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odroczona płatność - dlaczego widnieje moich w ofertach?

MAMY ROZWIĄZANIE!
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Cześć,

dzisiaj widzę, że odroczona płatność dla firm jest włączona w moich ofertach. 
Nie trzeba było o to wnioskować i dodaje się to z automatu?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
xyz96
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep Trzeba było wnioskować, samo nie powinno się włączać. 

Chba jednak zasady się zmieniły i już nie trzeba włączać; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/odroczona-platnosc-dla-firm-inform...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

 

Teraz odroczona płatność w Twoich ofertach na Allegro Biznes pojawia się automatycznie

 

Dzień dobry Mała Drogeria (mdrogeria),

dzięki odroczonej płatności Twój klient ma nawet 2 miesiące na op ..... itp itd

Teraz pytanie do  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Co się stanie jeśli zrezygnuję z opcji , istnieje taka możliwość  . Jakie poniosę konsekwencje , nigdzie nie mogę doczytać .Czy rezygnacja będzie miala wplyw na jakość 
??

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Ta opcja nie jest w tej chwili uwzględniana w statystykach jakości sprzedaży, więc rezygnacja z niej nie będzie miała wpływu na Twoje wyniki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@nat_notGdzie dokładnie można to wyłączyć?

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

komis-bell tu-https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/odroczona-platnosc-dla-firm

już to zrobiłem , mam schizę na punkcie terminów 

oznacz moderatorów
socha_pasieka
#10 Popularyzator#

Nie bardzo rozumiem tej całej odroczonej płatności 🤔 - tzn. wiem co to jest, ale jak to działa na Allegro?

Kupujący na spłatę ma 21, 45 lub 60 dni, a sprzedający dostaje natychmiastową wypłatą (Pieniądze trafią na Twoje konto bezpośrednio po zakupie) - czyli kto płaci sprzedającemu za zakupy? Allegro zaraz po zakupie zapłaci, a kupujący zwróci im tą kwotę w ciągu 60 dni?

oznacz moderatorów
socha_pasieka
#10 Popularyzator#

@mdrogeria to ja już więcej napisałem w mojej wypowiedzi niż jest pod linkiem który podałeś.

Szkoda czasu na rozkminianie co Allegro znów kombinuje 😊 Raz dałem się naciągnąć na ofertę z super rabatem i jak zobaczyłem jakie od tego prowizje policzyli to byłem grubo w plecy (tak, wiem powinienem przeczytać regulamin, ale życie wszystko weryfikuje)

oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

Firma PragmaGo płaci za zakupy, a później czeka na spłatę przez kupującego. Jak nie spłaci w terminie to odsetki, ponaglenia, windykatorzy, komornik. Ale to sprzedającego nie obchodzi.

oznacz moderatorów
WojciechB
#11 Animator#

Troszeczkę przymuli serwery Allegro, jak x tysięcy użytkowników wciśnie zaraz odznaczenie x milionów aukcji z "odroczonej płatności" :D.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Popieram i również usuwam to udogodnienie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

kolekcjoner608 , WojciechB , socha_pasieka jak się pojawią problemy ze ściąganiem , a to pociągnie za sobą koszty ... dalej wiadomo kto za to zapłaci .

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Moje przypuszczenia, że rezultatem tego będzie kolejny wzrost opłat na Allegro są słuszne? Ktoś za te udogodnienia zapłacić musi.

oznacz moderatorów
sklepmilitaria
#7 Wielbiciel#

Jakim prawem allegro z automatu wciska sprzedawcą "odroczoną płatność" jest to przecież równoznaczne z podpisaniem umowy z pośrednikiem PragmaGO z którym nic nas nie łączy i łączyć nie będzie! Nie podpisywaliśmy żadnej umowy!, oczywiście można z tego ZREZYGNOWAĆ ale nie w tym problem, to tak jakby bank bez mojej wiedzy założył na mnie konto oczywiście ja mogę z tego zrezygnować ale jest to bezprawne!

oznacz moderatorów