anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od umowy, brak zwrotu prowizji - błąd kupującego

megii_ss
#12 Orędownik#

Wiem że kupujący ma zawsze rację - myśl przewodnia [edycja] 😉

Kupujący odsyła towar, twierdząc że nie pasuje do jego samochodu - paczka wraca, towar przymierzam do swojego samochodu (ten sam model) i pasuje. Ktoś tu z kogoś chce zrobić **piiip**ę 😕

Kupujący odstępuje od umowy podając powód że przedmiot nie jest zgodny z opisem (chociaż jest) i co ? I brak zwrotu prowizji - jest jakiś sposób na zwrot czy już klamka zapadła ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Zawsze możesz się odwołać jeżeli nie otrzymasz zwrotu prowizji (rabatu transakcyjnego), możesz złożyć odwołanie od tej decyzji za pomocą specjalnego formularza.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

z doświadczenia wiem, że jeżeli kupujący poda powód że przedmiot jest niezgodny z opisem to nie ma zwrotów bo to wina sprzedającego 😒

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

aleeee próbuj próbuj, trzymamy kciuki za powodzenie 😊

MEGII, MEGII, MEGII, MEGII! Wooohooo! <kibice dopingują> 😄

 

Nie pod-da-waj się! War-ia-te-czko maaa! Nie pod-da-waj się! Me-gi-ne-cz-ko taaak! 😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jeżeli klient odsyła towar i wypisuje coś takiego i robi zwrot przez formularz allegro to nie odstępuje od umowy tylko składa reklamacje

a jak twierdzisz że towar pasuje do twojego auta to mu odrzuć reklamację

z częściami do aut jest różnie ja ostatnio kupowałem joystick do sterowania lusterkami

to się okazało, że mimo wybrania części z rocznika mojego auta i innych zgodnych parametrów nie pasuje

okazało że producent stosował 6 różnych rodzajów joysticków w tym roczniku auta

a zę to była skoda to się zaparłem po i zdjęciach znalazłem właściwy - sprzedawca pisał że pasuje tylko do vw bora (tak jak dziesiątki innych na allegro) a u mnie pasował idealnie

oznacz moderatorów