anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta niewyprzedana z opcją wznowienia

Rad-Stol
#12 Orędownik#

Witajcie

Może jestem głupi ale sam już nie wiem, wszystkie oferty/aukcje mam ustawione do wyczerpania zapasów a następnie wznowienie z początkową liczbą produktów. 

Wszystko działało a teraz się wysypało i mimo że szt. produktu jeszcze są to aukcje się same zamykają.

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Rad-Stol najprawdopodobniej w tych aukcjach, które Ci się nie wznawiają brakuje jakichś wymaganych przez Allegro parametrów, typu EAN, kod producenta, stan, albo coś innego. Na 99% tu leży rozwiązanie Twojego problemu. Spróbuj wejść w jakąś z takich aukcji i ręcznie ją wznowić. Wówczas powinien Ci wyskoczyć komunikat czego brakuje.

oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

www_otosek_pl nic z tych rzeczy wszystkie parametry uzupełnione u innych klientów wszystko gra

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Myślę że tylko kontakt z Allegro.

oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ mam prośbę zerknij na temat bo coś się dziwnego dzieje, w zeszlym tyg zamykające się oferty niewyprzedane ani bez terminu zakonczenia. Dziś powtarzajacy sie problem znikajacych aukcji w moich ofertach (czyszczę ciasteczka wchodzę z różnych użądzeń i przeglądarek) pojawiają się i znikają czasem mam 6 stron ofert zaraz 2 pozniej 3 albo 4 pozniej znow 6 stron. Czy są prowadzone jakieś działania naprawcze lub prace serwerowe które mają na to wpływ? Obawiam się że wszystkie zmiany które wprowadzę znów się nie zapiszą, a tych zmian jest trochę

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Sprawdzimy to, ale podaj mi proszę kilka przykładowych ofert, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@_HolaOla_

https://allegro.pl/oferta/stol-rozkladany-bialy-100x100-3x50-250-cm-9683790213 - stół który nie wznowił się po zakończeniu, stół ten też nie został wyprzedany przed zakończeniem. Wznowienie było wykonane przez wystaw podobne (akcja bodajże z piątku)

Jeżeli chodzi o znikające oferty w dniu wczorajszym dziś nie zauważyłem błędów ale były to w większości stoły zawierające w tytule loft lub skandynawskim

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Dziękuję, poprosiłam już o wyjaśnienie tej kwestii. Jak tylko dowiem się więcej na ten temat, wrócę do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

Przechwytywanie.JPGwykrakałem 😞 właśnie zacząłem edytować oferty a tu siup nie widzę ani ofert ani komentarzy jedynie zamówienia. @_HolaOla_ błagam ogarnij tych ludzi 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol To akurat nie Twoja wina, ponieważ aktualnie mamy problemy techniczne. Pracujemy już nad ich rozwiązaniem, ale przepraszam za wszelkie niedogodności.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ wiem że nie moja ani twoja wina ale to co się ostatnio dzieje to patologia inaczej się tego nie da nazwać 😕 zaproponuj może chociaż w ramach przeprosin dla sprzedawcow jakis dzien 0%prowizji czy coś bo jak tak dalej pojdzie to wszyscy się przerzuca na konkurencje 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Jest mi bardzo miło, że tak mocno wierzysz we mnie i moje możliwości, ale takie decyzje nie należą do mnie. Natomiast problemy z ocenami trwały dosłownie chwilę i aktualnie oceny oraz komentarze są już poprawnie wyświetlane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ jeżeli chodzi o opinie i komentarze to się zgadza już działają i dziękuję za szybką odpowiedz, jednakże w sprzedaży to akurat najmniejszy problem z tych z ostatnich dni 😉 czekam na dalsze wieści

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Tak jak obiecałam, wracam do Ciebie z informacjami. Sprawdziliśmy dokładnie Twoje zgłoszenie i nie odnotowaliśmy nieprawidłowości jeśli chodzi o wznawianie. Jest jedna oferta, która została zatrzymana i 1 września powinna się wznownić (7231581717). Tak się jednak nie stało, ponieważ w tym dniu na Twoje konto została nałożona blokada sprzedaży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  blokada sprzedaży? ani nie miałem w tym dniu problemów z działaniami na A i sprzedaż też szła. Ale ok będę to dogłębnie nadzorował i informował na bieżąco

oznacz moderatorów

rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

Mam podobny problem, oferty wznawiają się i kończą, otrzymuje kilkaset maili na dobę, co się dzieje?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rofinstefanowicz Podaj mi proszę kilka przykładowych ofert, sprawdzimy to i wrócę do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

jest problem z uzupełnianiem, po edycji i uzupełnieniu kodu EAN, po ponownym wznowieniu nie ma tych wpisów

oznacz moderatorów