anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta niewyprzedana z opcją wznowienia

Rad-Stol
#12 Orędownik#

Witajcie

Może jestem głupi ale sam już nie wiem, wszystkie oferty/aukcje mam ustawione do wyczerpania zapasów a następnie wznowienie z początkową liczbą produktów. 

Wszystko działało a teraz się wysypało i mimo że szt. produktu jeszcze są to aukcje się same zamykają.

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rofinstefanowicz Jeśli chodzi o zakończenie i wznawianie ofert to są one zamykane przez API, więc sprawdź proszę poprawność działania aplikacji, z której korzystasz. Natomiast w kwestii edycji EANów, prześlij mi proszę dokładne przykłady i numery ofert oraz zrzuty z kolejno wykonanych czynności obrazujące problem na adres spolecznosc@allegro.pl. Dokładnie sprawdzimy tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rofinstefanowicz
#9 Pomysłodawca#

już sobie z EAN poradziłem, co do aplikacji API, zakończenie aukcji jest automatyczne, natomiast wznawianie tylko ręczne, różnica polega, że na allegro mam ilość (1) w magazynie 0 i przy stanie zerowym magazynu nie mogę nic zrobić, zrobiłem przyjęcie magazynowe i wtedy mogłem zakończyć aukcje , część towarów przyszło i stany allegro i magazyn wyrównałem, to czego nie mam to usunąłem powiązania aukcji z towarem i na razie (od 2h) mam spokój

oznacz moderatorów