anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oferty ciągłe zmainy

ITON
#8 Zapaleniec#

czy może ktoś wytłumaczyć kolejny debilizm allegro ?

znowu usunęli ponad 1000 aukcji. Ledwo je wprowadziłem tak jak sobie zażyczyli i znowu usunięte.

Bodajże w grudniu było to same.

To jakiś absurd. Jakiś baran siedzi i wymyśla ? To tak chce allegro zarabiać ? wywalając ciągle aukcje ?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

O powód usunięcia pytaj u źródła a nim ci odpowiedzą to sprawdź w regulaminie jakie niezgodności są w twoich aukcjach .Zmiany są ciągle ,niestety nie na lepsze.

oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

to nie ma co sprawdzać .Sami sobie wymyślają parametry a później usuwają aukcje. Jak niby w 2000 aukcji mam to zmieniać. Bo jakiś koleś wymyślił sobie parametr nieadekwatny do aukcji.

np u mnie w grudniu wymyślili sobie że mam wprowadzić producenta z listy.

Super tylko że to ja jestem producentem i mnie na tej liście nie ma. Żenada. I wywalili mi 2000 aukcji.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wezwijmy sztab kryzysowy  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Co wy na to?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ITON, możesz podać przykładowy numer takiej oferty? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

ale przykłąd do której tej z grudnia co wywaliliście ? czy tych co teraz wywaliliście ? czy tych w których muszę wymyślać producenta bo mnie na liście nie ma a po raz kolejny powiem że ja to produkuję i to na dużą skalę .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ITON, chodzi o przykład oferty, która w Twojej ocenie została teraz niesłusznie usunięta. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

Ja nie powiedziałem że niesłusznie tylko że wymyślacie chore parametry każcie w tysiącach aukcji je zmieniać a jak nie to usuwacie. 

Proste mam tam naklejki BHP których produkuję mnóstwo w tysiącach. Nie ma mnie jako producenta. Ale każecie wybrać z listy. Czy to jest poważne działanie ? w ogóle jaki sens przy naklejkach wpisywać producenta. 

2/ sami pozamienialiście mi kategorie na te same naklejki a teraz każecie wpisywać kod EAN czy coś takiego.... serio ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ITON, intencją produktyzacji jest maksymalne ułatwienie kupowania na Allegro. 

Jeśli jesteś producentem produktów, które sprzedajesz pod własną marką, możesz uzyskać kody EAN bezpośrednio na polskiej stronie organizacji GS1. Wszystkie informacje o procesie rejestracji, kosztach za poszczególne pakiety i aktywacji kodów EAN znajdziesz na stronie organizacji GS1 Polska.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

ale Pani nie rozumie. To wy mi zamieniliście kategorie i to tyko część a teraz zmuszacie do robienia kodów producenta, EAN itd itd. Ja nie mam obowiązku tego robić. To nie jest mój główny profil działalności.

Skąd  Pani wie że jestem producentem ? to ja Pani to powiedziałem. A aukcje dawno mi przerobiliście i to sami. Na jakiej podstawie ? widzimisie ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ITON, być może Twój produkt znajdywał się w złej kategorii - z jakiej kategorii została przeniesiona przykładowa oferta? Podaj, proszę, jej numer. Najłatwiej będzie to omówić na konkretnym przykładzie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

szanowna Pani . Posiekaliście mi całe oferty. wszystkie były w jednej kategorii, teraz dzięki wam są w różnych choć to ten sam produkt, każecie mi zaznaczać innego producenta niż faktycznie jest bo tak sobie wymyśliliście, i nie ma go na liście. To jakby dyskryminacja ? tak? są lepsi czy jak ?  i szczerze nawet ja mam kłopot z ich znalezieniem, więc pisanie że robicie wszystko żeby ułatwić sprzedaż jest sorry słaba.

Nie słuchacie co mówią sprzedawcy. Od grudnia czekam na zadane pytania .....

a numery aukcji może Pani wejśc na moje konto i zobaczyć sobie zakończone przez was i przedwczoraj i znowu wczoraj...... i w grudniu, które przez 3 miesiące wprowadzałem, a wy znowu usuneliście.

 

czas sprzedawać gdzie indziej..

 

 

oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

bardzo proszę wasze kategorie

121541

110249

sami je pozmienialiście.

ten sam produkt

jeden mogę wystawić drugi już nie

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ITON, dziękuję Ci za podanie numerów kategorii. Aby zweryfikować słuszność zmiany kategorii w danym produkcie potrzebuję jeszcze od Ciebie numeru oferty, którą według Ciebie niesłusznie przenieśliśmy.

Powyżej przedstawiłam Ci rozwiązanie co do wskazania producenta oraz uzyskania kodów EAN.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

bardzo proszę świeżutkie z dzisiaj

np

przenieśliście sami z kategorii

z kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Pozostałe

do kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze

 

po czym piszecie

Dzięki czemu kupujący łatwiej je znajdą.

Dodatkowo, w kategorii Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze prowizja od sprzedaży jest niższa.

 

co jest totalną bzdurą bo to całkiem inny produkt

 

a po 7 dniach jak skończy się okres aukcji to mi je wywalicie bo stwierdzicie że czegoś nie ma uzupełnionego, czego teraz nie musiałem.

I tak właśnie poleciało mi 1000 aukcji.

 

oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

bardzo proszę świeżutkie z dzisiaj

np

przenieśliście sami z kategorii

z kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Pozostałe

do kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze

 

po czym piszecie

Dzięki czemu kupujący łatwiej je znajdą.

Dodatkowo, w kategorii Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze prowizja od sprzedaży jest niższa.

 

co jest totalną bzdurą bo to całkiem inny produkt

 

a po 7 dniach jak skończy się okres aukcji to mi je wywalicie bo stwierdzicie że czegoś nie ma uzupełnionego, czego teraz nie musiałem.

I tak właśnie poleciało mi 1000 aukcji.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ITON Poprosiłam o weryfikację tych ofert i dostałam informację, że zostały ponownie przeniesione do wcześniejszej kategorii.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

super a co z pozostałym 1000 em który najpierw przenieśliście a później zakończyliście ? Sami

oznacz moderatorów

ITON
#8 Zapaleniec#

i zonowu to samo

Przenieśliśmy Twoje oferty:

z kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Pozostałe

do kategorii:

  • Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze

Dzięki czemu kupujący łatwiej je znajdą.

Dodatkowo, w kategorii Allegro – Firma i usługi – Przemysł – Odzież robocza i BHP – Artykuły BHP – Tablice ostrzegawcze prowizja od sprzedaży jest niższa.

Pozdrawiamy,
Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ITON Poprosiłam właściwy zespół o sprawdzenie tej sytuacji, ale w najbliższych dniach zostanie zmieniona nazwa tej kategorii na:

Firma i usługi - Przemysł - Odzież robocza i BHP - Artykuły BHP - Tablice i naklejki ostrzegawcze
 
Dlatego też nie będziemy ponownie przenosić tych ofert do poprzedniej kategorii.
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów