anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty wznowione po 2 listopada

endejot
#9 Pomysłodawca#

czy oferta którą wystawiłem np w październiku, zakończona sprzedażą w listopadzie (zgodnie z regulaminem wtedy bez oplaty 1zł), wznowiona po 2 listopada będzie obciążona opłatą 1zł? Czy dotyczy to jedynie nowych ofert wystawianych w listopadzie?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Upewnię się i odpowiem Ci, gdy tylko zdobędę potwierdzone informacje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Dostałam już potwierdzenie, że w takim przypadku nie będzie słynnej złotówki. Zmiana cennika dla kont zwykłych obowiązuje od 2 listopada, więc oferty wystawione przed tym terminem, a sprzedane już po nim, obowiązuje poprzedni cennik. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Jednak chyba nie - przy cenie przedmiotu 2,4 zł podane przez Allegro widełki to min. 0,25 zł - maks. 0,75 zł. Prowizja w tej kategorii 6% minimum 0,25 zł + prowizja od paczkomatu 0,6 zł (9,99 zł x 6%) = 0,85 zł. Jak to więc jest - pytanie do moderatorów

oznacz moderatorów

burbonetka
#4 Eksplorator#

Bo od jutra podwyżka prowizji- stąd te widełki. Jak sprzedasz dziś to ta mniejsza kwota jak jutro to ta większa (bez prowizji od kosztów wysyłki).

oznacz moderatorów

burbonetka
#4 Eksplorator#

Bo od jutra podwyżka prowizji- stąd te widełki. Jak sprzedasz dziś to ta mniejsza kwota jak jutro to ta większa (bez prowizji od kosztów wysyłki).

 

oznacz moderatorów

burbonetka
#4 Eksplorator#

Nie prowizja będzie według nowych stawek. Tylko 1zł nie zapłacisz.

oznacz moderatorów

PaniBeata
#10 Popularyzator#

Do wszystkich ofert wystawionych przed północą w dniu dzisiejszym (i wcześniej) prowizja będzie liczona wg starego (niższego) cennika, nawet jeśli sprzedaż nastąpi za kilka miesięcy. Tak informuje Allegro.

oznacz moderatorów

burbonetka
#4 Eksplorator#

HolaOla_ a co z ofertami do wyczerpania przedmiotów? Też do zakończenia nie będzie pobierane 1zł od sprzedaży (konta zwykłe). Wiem, że od jutra nie wystawię ze zwykłego w tej opcji.

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@burbonetka piszesz byle pisać, nie czytasz odpowiedzi...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

burbonetka
#4 Eksplorator#

pinsplash Jestem tu od dziś i niechcący zdublowały mi się odpowiedzi, ale czytam bardzo uważnie.

Zadałeś pytanie: "Tzn że ofert wystawiona na koncie prywatnym 1 listopada do wyczerpania zapasów, nawet jak sprzeda się w styczniu 2023 to bedzie bez tej słynnej złotówki?"

Masz na nie odpowiedź?

oznacz moderatorów

PaniBeata
#10 Popularyzator#

Tak, odpowiedz podala moderatorka _HolaOla_ trzeba tylko przewinąć do góry.

W podanym przypadku nie będzie tej słynnej złotówki.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@burbonetka Jeśli oferta będzie wystawiona jeszcze dzisiaj to nie naliczymy tej opłaty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów