anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata utrzymaniowa

MAMY ROZWIĄZANIE!
dorota_piorun
#7 Wielbiciel#

Dlaczego do jednych rzeczy naliczana jest opłata utrzymaniowa oznaczona trójkątem z wykrzyknikiem w srodku a do innych z tego samego rodzaju nie i jak pozbyć się tej opłaty? Skąd ona się nagle wzięła? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
artur8225-a1
#12 Orędownik#

Aukcja  nie miała żadnej sprzedaży przez rok , dla tego allegro pobrało opłatę 

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Opłata jest zgodna z cennikiem i naliczana co 10 dni za ofertę, w której nie było transakcji przez ostatni rok.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
interzakupy_2006
#10 Popularyzator#

@dorota_piorun zamknij te oferty za które masz naliczana opłatę i wystaw odnowa ,  jak ustawisz do wyczerpania przedmiotów to pozbędziesz się opłaty   utrzymaniowej na rok chyba ze coś sprzedaż z tej oferty to czas się przedłuży

oznacz moderatorów
dorota_piorun
#7 Wielbiciel#

Tak zrobię, dziękuję ślicznie za pomoc.

oznacz moderatorów
volt-outlet
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, pewnie gdzieś na forum już się to pojawiło, ale nie sposób znaleźć takiej informacji.

Mam naliczaną opłatę utrzymaniową za aukcję X. Teraz chcę aukcję zakończyć, zmienić opis, zdjęcia itd. i wznowić aukcję, to czy opłata utrzymaniowa nadal będzie pobierana? Zrobiłem w ten sposób i w nadchodzących opłatach cały czas widnieje ta opłata za tę aukcję.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@volt-outlet  Nie wznawiaj klasycznie tylko "wystaw podobną"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
volt-outlet
#8 Zapaleniec#

@pinsplash tego akurat chciałem uniknąć, bo wtedy muszę powiązywać tę aukcję w Sello, ale jeśli nie ma innej możliwości, to tak trzeba będzie zrobić

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@volt-outlet  Jak zakończysz to jej nie ma, więc nie ma także opłaty.Nowa -nowe zasady.

oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

@LEW433 powiedz ze swojego doświadczenia: jak wystawię podobną ofertę to stracę statystyki poprzedniej (wejścia, obserwacje itd). Czy to ma realnie wpływ na pozycję na której pokaże się ta ofert

oznacz moderatorów
eCommerceLab
#10 Popularyzator#

Pilnowanie opłat utrzymaniowych może być uciążliwe.

Polecam narzędzie, które za Ciebie wystawia duplikat ofert i zakańcza te z opłatą utrzymaniową. Dodatkowo odtwarza wielowarianty, zestawy i tagi abonamentu allegro:
https://niezbedniksprzedawcy.pl/AsystentSprzedazy/omijacz-oplaty-utrzymaniowej-allegro/o_narzedziu/

oznacz moderatorów