anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłata z umieszczenie loga na miniaurze produktu.

www_puzzla_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry,

Czy nie uważacie Państwo, że opłata miesięczna 3000zł za umieszczenia własnego loga na miniaturze produktu to krok w złą stronę? Jestem producentem puzzli dla indywidualnego klienta. Sprzedaje tylko swoje towary, które z najwyższą starannością produkuje. Wydawało by się naturalne, że umieszczenie loga w miniaturze produktu jest dobrym pomysłem. Daje to możliwość szybkiego odróżniania ofert przez kupującego, którzy przepatrując je byli by w stanie od razu rozpoznać, że produkt pochodzi od konkretnego (lubianego, czy nie, to bez różnicy) sprzedawcy. Obecnie klienci muszą przekopywać się przez oferty, aby poznać prawdziwą nazwę sprzedawcy/producenta. Nawet nie mogę dodać swojej marki i nią się posługiwać przy wystawianiu aukcji. Może mogę? Niestety przekopawszy się przez pomoc Allegro, nie znalazłem tego rozwiązania.

Pozdrawiam

Grzegorz Borys

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Nie tak dawno allegro zabroniło umieszczania symboli i tekstów na miniaturkach. Utrudniając odnalezienie producenta ale twierdzili że to pomaga Kupującemu. Teraz dowiadujemy się że chcą koncesjonować loga za jedyne 3000 zł?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

mikrotransakcje i co im zrobisz?

za słowo hit też trzeba płacić

oznacz moderatorów

www_puzzla_pl
#8 Zapaleniec#

Chyba się nie rozumiemy, nie chodzi tutaj o podbijanie atrakcyjności sprzedaży sloganami hit, promocja czy okazja. Chodzi o zwyczajne zaznaczenie producenta, faktycznego, nie pośrednika czy sklepu. Logo sklepu czy producenta powinno być naturalne. Ja jako producent nawet nie kwestionuję, że logo sklepu także powinno się pojawiać, chodzi mi głownie o moim zdaniem kwotę haraczu jakie sobie wymyśliło allegro, aby móc się zwyczajnie podpisać... Allegro, wstydź się.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@__RPM_  za pieniądze i ksiądz się modli, głupi tego nie wymyślił 🙂  ale 3 klocki miesięcznie to jakaś paranoja 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów