anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłaty

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Masakra 😞 dziś po raz kolejny zweryfikowałem swoje opłaty i sprzedaż 😞 za kabel kosztujący 20zl w opcji z wyróżnieniem i wysyłka paczkomatem place 6.2 prowizji 😞 a gdzie podatek , koszty zakupu i cło 😞 

Dokładam do interesu 😞 

Podjąłem chyba decyzję zamykam biznes na allegro 😞 czy ktoś może wie jak zmniejszyć koszty ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

😁

oznacz moderatorów

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Normalnie już nie wiem co robisz sprzedaż tanich przedmiotów na allegro się nie opłaca 😞 a dodatkowo nie rozumiem pobierania opłaty za wysyłkę paczkomatem lub inną metodą. Dajmy na to place i postowi za etykietę 8.99 klient płaci mi 8.99 gdzie jest mój zysk ze allegro pobiera 1.6oplaty ?

oznacz moderatorów

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Czemu nie pobiera się opłaty od zarobku. Czyli jeżeli ktoś wystawi wysyłkę 12 zł a placi i postowi 8.98 to od różnicy powinna być prowizja allegro !!!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@TopkKable Wiele  powinno być a nie jest ,a to co jest ma przynosić zyski tylko nie sprzedawcą a tym którzy nimi manipulują ,narzucając im swoje reguły. Wyróżnienia nie zawsze się sprawdzają i często przynoszą straty .Tanie przedmioty to jedynie jeszcze można sprzedawać w zestawach lub próbować bez smarta ze swoimi kosztami nadania. 

oznacz moderatorów

TopkKable
#8 Zapaleniec#

Ale Smart jest ok bo za wysyłkę place 1 zł idzie przeżyć ale jeżeli ktoś kupi poza smartem to opłata za paczkomat to aż 1.6!

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

wyróżniasz tylko to co ci schodzi, tak byś te 1.9 zł dziennie mógł zapłacić, to po pierwsze. Po drugie do ceny tej wyróznionej  dodajesz prowizje i wystawiasz raz jeszcze już bez wyróznienia i z ceną podstawową. U mnie to tak działa, ze towar z ceną bazową 8,31 (bez wyróżnienia) odwiedziło w ciągu miesiąca 335 osób, sprzedane 307 sztuk. Drugą wersję z wyróznieniem za 8,97zł odwiedziło az 667 osób, sprzedałem...371 sztuk. Tak jest mniej więcej w każdym przypadku, dodam, ze wcześniej brałem w tym przypadku prowizję na siebie, ale jak Allegro podwyższyło znowu, to już było "hola". Nie widzę statystycznej zmiany. Jedno jest pewne, wyróżnienie robi tylko zwiększony ruch i wystawianie tylko wyróżnionej oferty to błąd, połowa uzytkowników Allegro kupuje po prostu po najniższej cenie (+pewne minimum renomy sprzedawcy).

oznacz moderatorów

aro44
#7 Wielbiciel#

Kolego sprzedałem przełącznik za 500zł a prowizja 45zł - 9%!!!! A mówią że banki mają wysoki WIBOR a tu jest dopiero lichwa

oznacz moderatorów