anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opust w ramach dostaw następnego dnia - Loteriada ?!?!

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Cześć,

 

Może ktoś mi wyjaśnić jak działa opust w ramach dostaw następnego dnia w przypadku SMARTa?

Jak dla mnie to jakaś czysta loteria gdzie albo Allegro da rabat albo nie da.

 

Jak to wygląda w moim przypadku:

 

Wysyłki mam realizowane tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone i opłacone do  godziny 17:00

Z reguły paczki dostarczam do punktu odbioru osobiście przed godziną 17:00 gdzie dostaję potwierdzenie odbioru paczek gdzie jest podany dokładna ilość, numery, oraz godzina przyjęcia.

 

Dziś tak sobie kontrolnie zerkam za co Allegro mnie kasuje i widzę ze opusty to jakoś wyrywkowo mam przyznawane, pomimo jak byk po numerze przesyłki widać ze paczka nadana przed godziną 17:00 i odebrane od klientów kolejnego dnia.

 

Także proszę mi wyjaśnić jak to działa ? Bo jak dla mnie to jakaś LOTERIADA

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Musisz ustalić godzinę, do której wysyłki są realizowane tego samego dnia, wysłać w tym samym dniu i liczyć na to, że paczka będzie dostarczona w dniu następnym.

Przykładowo ustawiasz godzinę 13.00, wszystkie zamówienia złożone do tej godziny wysyłasz po 13.00 w tym samym dniu i następnego dnia klient je odbiera. To trudne do zrealizowania, dlatego nie warto na to liczyć.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Wysyłki mam ustawione do godziny 17:00, z reguły są już przyjęte w punkcie 16:40 - 16:50

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AR_Auto_Czesci do wszystkich produktów musi być przypisany czas wysyłki 24h, sprawdź te ustawienia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

AR_Auto_Czesci opust otrzymujesz wtedy gdy kupujący zakupi od godz 0:00 do Twojej ustalonej godziny granicznej , nadasz w tym samym dniu i w dniu następnym nastąpi pierwsza próba doręczenia .

oznacz moderatorów