anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem komentarz, który według mnie jest niesprawiedliwy, co mogę zrobić?

NikoTomGmbH
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich kupujący kupił u nas przedmiot za pobraniem wysłaliśmy w terminie tego samego dnia odmowa przyjęcia przesyłki  kupujący wystawił nam komentarz negatywny Allegro 5 krotnie go usuwało a Kupujący  po usunięciu znów wstawia  komentarz  po następnym kontakcie z allegro już nie chce usunąć

nawet dane kupującego nie były poprawne bo tel był do kogoś innego co mam w takim przypadku zrobić

roszę o poradę

oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42

_Likos_
#21 Demiurg#

@NikoTomGmbH  ja bym  w tej sytuacji zapytał:

Skoro allegro nie jest stroną transakcji to na jakiej podstawie umieszcza JAKIEKOLWIEK INFORMACJE w ofercie sprzedajacego? (informacje o przewidywanym czasie dostawy). I czemu potem nie chce ponieśc konsekwencji wynikających WŁASNIE Z INFORMACJI PODAWANYCH PRZEZ ALLEGRO. Nie przez sprzedającego.

 

 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

"Proszę zauważyć, że Allegro nie jest stroną transakcji. Nie możemy rozstrzygać sporów w imieniu Kupujących i/lub Sprzedawców.".

Brawo Allegro, wreszcie przyznaliście, że nie jesteście stroną w zawieranych tu transakcjach.

Szkoda tylko, że ten punkt widzenia przedstawiacie wyłącznie wtedy gdy to wy narobicie problemów.

Ale już ingerować w czasy dostaw to możecie, mimo że nie jesteście stroną, o innych przykładach waszego "nie bycia stroną" nie wspomnę.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

mpaulo żartujesz ? Przecież nie będą wspierać konkurencji OSA i pozbywać się kupujących, którzy to generują im ruch na portalu, a co za tym idzie dochód 😉

oznacz moderatorów