anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

otrzymałem od allegro informację że kupujący złożył wniosek Wniosek POK i mam pytanie

DobreNasiona
#7 Wielbiciel#

witam wszystkich otrzymałem od allegro informację że kupujący złożył wniosek Wniosek POK i mam wyjaśnić tą sprawę jednak nigdzie nie widzę jaki to kupujący, jak mogę sprawdzić jaki to kupujący pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

W powiadomieniu od Allegro masz wszystko, także login kupującego. Załatw sprawę z kupującym tak, aby był zadowolony, inaczej możesz mieć spore kłopoty, do blokady konta włącznie.

Powiadomienie;

Kupujący xxxxxx złożył do nas wniosek o rekompensatę z tytułu Programu Ochrony Kupujących. Nie otrzymał od Ciebie towaru lub otrzymał przedmiot niezgodny z opisem oferty. Zgłoszenie dotyczy zamówienia z dnia xxxxxxxx.

 

oznacz moderatorów

DobreNasiona
#7 Wielbiciel#

witam no właśnie w powiadomieniu email od allegro nigdzie nie widzę loginu kupującego jedynie nr zgłoszenia i nic on mi nie mówi:

tytuł zgłoszenia: 

Re: Sprawa 15030287 - Wniosek POK - sprzedający - 625254-1618605695 [ ref:_00D24aE05._5003VDxGYb:ref ]

treść meila:

Dzień dobry.

Panie Krzysztofie, kupujący zgłosił nam, że do dnia dzisiejszego nie dosłał Pan brakujących nasion klientowi.

Prosimy o przesłanie nam, od końca poniedziałku, korespondencji z kupującym, która wskazuję, że problem Pana kontrahenta został rozwiązany.

Pozdrawiamy,

Zespół Programu Ochrony Kupujących


ref 00D24aE05 5003VDxGYb ref

 

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Od ponad 11 lat jesteś na allegro ,nie wiesz gdzie pytać? Tu  https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a15a9f5c-9576-484c-8ee8-1afcccca117c

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

DobreNasiona - pisz do All - tutaj nikt Ci nie pomoże w tej sprawie.

xyz96   - "Załatw sprawę z kupującym tak, aby był zadowolony, inaczej możesz mieć spore kłopoty, do blokady konta włącznie." - informacja jak najbardziej błędna. Kupujący może nie być zadowolony z przebiegu transakcji, chociaż transakcja przebiegła prawidłowo. Nawet jak nie dokona zakupu to może wystawić negatywa - ot... taka "niespodzianka" ze strony serwisu Allegro.

aragil Ci dobrze napisał - w tej sprawie pisz do All , a nie na AG - tu nie otrzymasz w tym względzie żadnych sensownych odpowiedzi - a najmniej od xyz96.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

DobreNasiona
#7 Wielbiciel#

dzięki 

no nigdy niemiałem takich spraw z tond moje zapytanie oki allegro mi odpisało, po sprawdzeniu wszystkiego wychodzi że zamówienie że zamówienie zostało dostarczone klientowi.... a klient nic nie napisał.

oznacz moderatorów