anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączyliśmy twoje oferty z produktami

dawal50
#14 Krzewiciel#

Na podstawie parametrów, które jednoznacznie definiują produkt, połączyliśmy Twoje oferty z produktami.

Takiego maila otrzymałem, po otwarciu linku widzę 2 oferty które były już wcześniej przeze mnie połączone z produktem, czyli chyba nic nie zostało połączone.

Mam pytanie do moderatorów na możliwe przyszłe zdarzenie @_HolaOla_ @msniezek @cloudcloud 

Czy allegro będzie odpowiadać za to, że połączyło ofertę z produktem który został błędnie stworzony? Co jeśli allegro połączy bez mojej zgody ofertę z produktem który nie pokrywa wszystkich parametrów z mojej oferty? Np produkt gry który ma podaną wersję PL, mimo że na rynku taka nie istnieje i w ofercie mam tylko wersję angielską, a mimo to połączy bez mojej zgody z produktem z wersją PL? Allegro usunie komentarz negatywny przy niezgodności z opisem?

Nie widzę żeby była opcja porównania w przypadku połączenia bez mojej zgody z produktem, czy wszystkie parametry były takie same jak w ofercie. Połączy a ja mam od nowa w katalogu sprawdzać każdą połączoną ofertę (o ile będę wiedział które zostały bez mojej zgody połączone) czy dany produkt ma dobre wszystkie parametry, bo nie wiem które zostały usunięte/dodane błędne/podmienione na błędne? To jakiś absurd

Jeśli ma bez mojej zgody łączyć to powinno nic nie zmieniać w parametrach i być napisane że wszystkie parametry były zgodne z moją ofertą, a jeśli produkt miał mniej parametrów niż moja oferta to powinno dopisać do produktu moje parametry (nie powinno zmniejszać ilości parametrów tylko dlatego że produkt miał mniej parametrów niż moja oferta).

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 W takiej sytuacji najlepiej będzie jeśli zgłosisz błąd w produkcie. W oknie, w którym możesz potwierdzić produkt, znajdziesz przycisk [Zgłoś błąd w produkcie]. Taki sam przycisk znajdziesz na formularzu wystawiania i edycji oferty. Zawsze, gdy Sprzedający wpisuje EAN i proponujemy produkt do powiązania z naszej bazy lub podczas wyboru produktu w pierwszym kroku wystawiania produktowego, informujemy Sprzedających jakie parametry pojawią się w danej ofercie i nie zmieniamy parametrów w ofercie bez zgody Sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, zanim ktoś poprawi zgłoszony błąd, można zebrać kolekcję negatywów. Może być też tak, że nikt błędu nie poprawi, bo uzna, że błędu nie ma🙂

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ Ja nie pytam jak zgłosić błąd w produkcie tylko czy weźmiecie na siebie odpowiedzialność jeśli sami połączycie bez mojej zgody z produktem który ma inne parametry niż moja oferta i ktoś kupi i nie będzie zadowolony że został wprowadzony w błąd?

Jeśli nie weźmiecie za to odpowiedzialności to dlaczego bez mojej zgody łączycie z produktami? Ponadto nadal nie wiem czy jak sami łączycie bez zgody, to czy informujecie co dokładnie zostało w ofercie zmienione

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

pozostaje jeszcze kwestia poniesionych kosztów na wysylki po takim błednym łączeniu produktów.

Kto ma za to płacić ? 

 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@dawal50

Powieliłam Twoją wypowiedź, przepraszam.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_

A co, jeśli to nie jest BŁĄD W PRODUKCIE, tylko BŁĄD W POŁĄCZENIU?

Trzy dni temu dostałam wiadomość "Na podstawie parametrów, które jednoznacznie definiują produkt, połączyliśmy Twoje oferty z produktami."

Przybyłam, zobaczyłam... i nie uwierzyłam własnym oczom. Książka wydana w 2013 została połączona z wydaniem z 2015 roku.

I co? Mam zgłaszać błąd w PRAWIDŁOWYM produkcie? W 2015 było kolejne wydanie tego tytułu - a że kod kreskowy się zgadza, to już nie moja wina.

Celowo nie powiązałam oferty z produktem, bo rok się nie zgadza. Odpowiedzialność za wprowadzenie klienta w błąd co do roku wydania spadnie na Allegro - ale to ja dostanę czerwoną łapkę, jakby coś...

Nie wiedziałam, jak się czuje szczur laboratoryjny. Teraz już wiem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kasiulki2, no cóż, Allegro liczyło, że wykorzysta sprzedających do zbudowania pięknej, wielkiej bazy produktów a, tu....delikatnie mówiąc klapa. Każdy pisze w parametrach co mu wygodnie, pracownicy zajmujący się produktyzacją nie mają pojęcia, że jeden produkt może mieć kilka wersji (w twoim przypadku wydań) i ciągle jest tym samym produktem. Nikt niczego nie sprawdza i nie poprawia. Jakieś 2 miesiące temu, sama zrobiłam błąd przy wystawianiu, od razu zgłosilam. Do dziś nie jest poprawiony. Produktyzacja to jeden wielki bubel.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte

Dlatego pogoniłam w diabły swojego byłego: bo najpierw robił, a potem myślał.

I nie, to nie jest mydlenie (dzięki, Ifonka!), tylko całkiem poważny tekst pod rozwagę.

Gdyby PRLowscy włodarze Wrocławia chcieli zmian za wszelką cenę, puściliby tramwaje do Leśnicy co trzy minuty zamiast co trzydzieści. Taka zmiana na lepsze.

Tylko że tam był jeden tor w obie strony...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kasiulki2, spróbuje napisać coś jeszcze raz, bo kiedyś to już napisałam i jakoś dziwnie wpis wyparował. Podczas panelu ze specjalistą od produktyzacji zadałam głupie pytanie: jakie trzeba mieć wyksztalcenie, żeby pracować w zespole odpowiedzialnym za produktyzację. Oczywiście odpowiedzi nie dostałam, ale jeden z użytkowników wygrzebał na fejsie, ów specjalista, szef zespołu, który objaśnia nam tajniki produktyzacji jest technikiem telekomunikacji. Nic dodać, nic ująć.😁

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte

To znaczy, że jak mu napisałam o konsylium, to nie zrozumiał o co chodzi.

Lipa normalnie...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Już lepiej telekomunikacji, niż teleportacji😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, chyba wolałabym, żeby się teleportował niż komunikował to, co miał do powiedzenia 🤐

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Co Ty tak te diabły gonisz w byłych... eeeee... tzn. byłych w diabły?😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Knowhere

Mydlisz się!

uuuups...

znaczy

mylisz się

Ja zwyczajnie nie znoszę, kiedy między pomysłem a jego realizacją mijają sekundy. U mnie mijają dni albo tygodnie - chyba że chodzi o rozrywkę, wtedy to inna broszka.

Taniec albo zmiana koloru tła na głównej - łatwa, szybka decyzja.

Ślub albo produktyzacja - poważna, wymagająca przemyślenia sprawa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣Będą śluby na Allegro???🤣🍾

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 "Mydlisz się!" - odpowiem taktycznie jak Edek: owszem, pod prysznicem😂

A jeśli chodzi o rozrywkę, to broszka jest chyba tylko jedna🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, no to pomydl się porządnie i uważaj na broszkę, może być ostra😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Już Ty tak się nie reklamuj z tą broszką😛

PS Twierdzisz, że jednak zmieniłaś zdanie od zeszłego tygodnia?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, ja tylko ostrzegam, w trosce o twoje bezpieczeństwo jak się będziesz pomydlał😁

oznacz moderatorów