anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrana opłata za Smart za zamówienia przed 4 stycznia

patrycjachm
#9 Pomysłodawca#

Kiedy nalicza się opłata za smart (0,99 zł za paczke inpost) u sprzedającego? W momencie wydrukowania etykiety czy nadania paczki?

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Prawdopodobnie w ciagu okresu rozliczeniowego.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@patrycjachm  Według tego co obserwuje w swoim managerze to w momencie odebrania paczki. Ze wszystkich nadanych przeze mnie w tych dniach smartów zostały odebrane dwa i w rozliczeniach z Allegro mam też opłatę 0,99 X 2. 

Ciekawe jak jest u Was ?

 
_____________
Kama
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

a dlaczego allegro pobiera opłatę od zamówień smart z 3 stycznia? skoro program ruszył 4 stycznia... co za oszukaństwo

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AlePiesio  A kiedy włożyłeś do paczkomatu? Jeśli 4 to pewnie policzą 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

No wrzuciłem 4 stycznia w poniedziałek bo przecież 3 stycznia to była niedziela...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@AlePiesio  No i wszystko jasne. Pewnie zaliczą nam to co 4 trafiło do skrzynki. Allegro jak zawsze skrupulatne po mistrzowsku 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@AlePiesio To w niedzielę paczkomaty są zamknięte?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Tak, zamknięte są.. 🙂 a co mi to da że wrzucę w niedziele paczki jak kurierzy inpostu nie pracują w niedziele u mnie w mieście i dopiero w poniedziałek je odbiorą? Więc bez sensu jest wrzucać w niedziele jak nikt ich nie zabierze do poniedziałku...

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@AlePiesio  Jak to- co ci to da.

Ano to że- będziesz miał mniej paczek do wysłania w poniedziałek.

Nie byłbyś zdziwiony naliczeniem daniny od 04- poniedziałek.

Byłbyś zadowolony teraz jak ja /choć nieświadomie/ że za 35 paczek wysłanych w niedzielę nie policzyli daniny.😉

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

To jak będe wysyłał w niedziele to mi nie policzą opłaty 0.99zł? 

oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Przecież nie naliczają tylko jeśli dojdzie następnego dnia... więc jak wrzucisz w niedziele to i tak nie przyjdzie w poniedziałek 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Tak jak poinfomował Cię nasz pracownik w wiadomościach mailowych opłata za przesyłki do Paczkomatów InPost w ramach Smart! została naliczona na podstawie daty wygenerowania etykiety do przesyłki, a nie na podstawie daty złożenia zamówienia przez Kupującego. Widzę jednak, że złożyłeś już reklamację do tego zamówienia, dlatego wkrótce otrzymasz decyzję od nas w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pono11
#8 Zapaleniec#

#Śnieżek,  - dlaczego doliczacie dopłaty do zamówień sprzed wprowadzenia programu? Program miał dotyczyć zamówień od 4-01-2021a zamówienia z dnia 2,3-01-2021 są obarczone dopłatami!

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

O to samo spytałem na czacie konsultanta, dlaczego dostałem dopłatę za zamówienia z dnia 3 stycznia skoro program ruszył 4 stycznia. Odpisali mi że dlatego bo wygenerowałem etykiete 4 stycznia 😂 to im napisalem że skoro wzieli pod uwagę datę wygenerowania etykiety to proszę o korektę i zwrot 0.99zl ponieważ przesyłka została dostarczona 5 stycznia a wygenerowana została 4 stycznia. 

oznacz moderatorów

pono11
#8 Zapaleniec#

Tylko że inni konsultanci twierdzili że program dotyczy zamówień złożonych od 4-01-2021. Niedobrze się już robi od tych zmian. Nie panują nad niczym. Badania prowadzą na żywym organiźmie. Konsultanci to ludzie z łapanki którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem a dopełnieniem jest "dział techniczny" widmo - podobno ktoś kiedyś słyszał że podobno komuś kiedyś pomogli.

oznacz moderatorów

pono11
#8 Zapaleniec#

tu masz jeszcze inna odp admina.tu masz jeszcze inna odp admina.

oznacz moderatorów

eCSI
#9 Pomysłodawca#

Ja dostałem odpowiedź na czacie, że nie powinni pobrać opłat ale oficjalnie otrzymam maila z odpowiedzią a co najgorsze w tym wszystkim moderatorzy milczą zero informacji np. o tej sytuacji plus o sytucji, że firmy nie pracują kurierskie dziś i fizycznie nikt tego nie dostarczy i pewnie pytań do nich jest jeszcze milion 

oznacz moderatorów

lukaszflak14
#10 Popularyzator#

Witam,

Jeżeli zmiany w regulaminie dotyczące dopłat przez kupujących do przesyłek Smart wchodziły w życie dnia 04.01. To jakim prawem Allegro pobiera opłaty za transakcje, które weszły przed 04.01.  

Moderatorzy na czacie mają bardzo różne opinie na ten temat..

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@patrycjachm Opłata za przesyłki do Paczkomatów InPost w ramach Smart! jest naliczona na podstawie daty wygenerowania etykiety do przesyłki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów