anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pobranie i zwrot towaru

Client:102332475
#7 Wielbiciel#

produkt został znaleziony na Allegro. Sprzedający nie dał możliwości zapłaty za pośrednictwem Allegro i zaproponował, że zapłaci kurierowi za pobraniem. dwa dni później produkt nie był potrzebny i chciałem go zwrócić, ale sprzedawca odmówił przyjęcia. Wypłacono 870 zł. Jak mogę być w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Halfrunt
#18 Luminarz#

O jeżu - dajcie mi szklaną kulę.

Piszesz w wątku zaawansowanych sprzedawców - jesteś sprzedadzą i coś sprzedałeś tak?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102332475 Jeśli kupiłeś od firmy-sklepu masz prawo zwrócić w ciągu 14 dni. Kliknij Zwrot w zakładce Moje zakupy lub wyślij sprzedawcy mailem swoją rezygnację z towaru, a potem go odeślij. Sprzedający będzie musiał Ci oddać pieniądze. Jeżeli tego nie zrobi, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś o pomoc Allegro.

Jeżeli kupiłeś od osoby prywatnej, nie masz prawa do zwrotu bez podania przyczyny. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zakupiłeś poza Allegro to możesz nie zrobić zwrotu i otworzyć dyskusji( może sprzedający tak zrobił celowo) przez Allegro, ale przy zakupie konsumenckim i tak masz 14-dni na zwrot.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jeżeli zakupiłeś poza Allegro, to możesz nie zrobić zwrotu i nie otworzyć dyskusji przez Allegro [spacja] (może sprzedający tak zrobił celowo), ale przy zakupie konsumenckim i tak masz 14-dni na zwrot.

oznacz moderatorów