anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PODZIĘKOWANIE DLA OBSŁUGI Z KONTAKT ALLEGRO

marian22247
#7 Wielbiciel#

Chcę bardzo podziękować administratorom i osobom z zespołu Allegro za pomoc w rozwiązaniu problemu z nieuczciwym kupującym, który trwał już od miesiąca ( w szczególności Agnieszce B. Kindze K i Monice O) .

Dziś pracownicy Allegro udowodnili, że zależy im aby panował tu porządek i uczciwa forma sprzedaży. 

Moja rada dla wszystkich, którzy borykają się z nieuczciwymi kupującymi, bądź sprzedającymi - piszcie na kontakt Allegro, pracują tam świetni ludzie, którzy rozwiążą nie jeden ciężki temat!

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

konto zamknięte
Nie dotyczy

@marian22247 oczywiście 🙂 Codziennie czytamy o tym jak "cudowni" ludzie pracują w Allegro. Mamy tutaj dużo takich przykładów 😂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ła , czytam większość postów , ale tego jeszcze nie było 🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

To tekst sponsorowany😁, żeby sprzedający przestali narzekać, że Allegro zawsze stoi po stronie kupujących🙃

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte wszędzie się reklamują, że wchodzą na giełdę, więc trzeba sobie robić dobry PR gdzie się da. Jak to się mówiło, "dobry kit to połowa sukcesu" 😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte a może w Allegro jest teraz Tydzień Dobroci dla Sprzedających😂 trzeba wykorzystać okazję i spróbować załatwić trudne sprawy🙂 Nie, no dobra przesadziłam, zapomniałam o twojej szarpaninie z Allegro😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@konto zamknięte otóż to 🙂 Nawet nie raczą odpisać w tamtym wątku. W sumie nie ma się co biedakom dziwić. Nie wiedzą co napisać. Jak napiszą prawdę, to im się oberwie od przełożonych. Więc najprościej udawać, że się trudnych wątków nie widzi, albo strzela focha jak malutkie dziecko, bez powodu. Eh....trzeba się brać za pakowanie 🙂

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Zamówiłem już certyfikaty dla każego pracownika Allegro, to jest nieprawdopodobne, takiego czegoś jeszcze nie było, aby ktoś z obsługi Allegro komuś pomógł 

Oficjalnie 24.09 staje się świętem narodowym, dniem wolnym od pracy, a w Poznaniu zostanie zgłoszona petycja na zbudowanie 30-metrowego pomnika na cześć tych ambitnych i gorliwych ludzi

Ave Allegro

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Sprzedawcy z Poznania powinni teraz wystąpić do prezydenta miasta z petycją o nadanie nazwy jednej z ulic, imieniem "Przodowników pracy z Allegro" 🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jakiś lizus czy ktoś podstawiony. Może przyszedł przekaz z nowogrodzkiej.🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

eerem
#8 Zapaleniec#

20 lat na Allegro. Takiego czegoś nie widziałem od jakichś 15stu 🙂

Widać przed wejściem na giełdę odrobina dobrego PR nie zaszkodzi 🙂

Jakbym dostał też takiego bonusa w akcjach od firmy to tez chwaliłbym kogo się da. marian22247 zapomniał przede wszystkim podziękować Panu F. Nuyts 🙂

oznacz moderatorów