anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomoc w produktyzacji

DrapexPL
#12 Orędownik#

Hej.

Potrzebuję pomocy przy "produktyzacji" allegro moich towarów...

Prawidłowa nazwa produktu, którą nadaję to na przykład:

"DRAPAK DLA KOTA - 70cm, Sizal 10mm, Fi80, Drewno!"

allegro wyświetla nazwę:

"Drapak wysoki, słupek do drapania Drapex 61 - 100 cm"

i nie wiadomo, czy to w sumie drapak, sam słupek, czy ma 61 cm, czy 78... 95 a może i 100cm...

Oczywiście jest wszystko podane w aukcji więc klient może sobie doczytać....

 

Próbuję to zmienić, klikam w odpowiednie menu, zmiana nazwy w katalogu i wszystkie sugestie są odrzucane. Standardowa regułka:

"Odrzucone

Nazwę tego produktu stworzyliśmy na podstawie parametrów. Aby zmienić nazwę produktu, zaproponuj zmianę wartości parametrów."

Problem w tym, że podczas wystawiania produktu nie ma możliwości wybrania wysokości produktu na 70cm.

Są widełki: Do 60cm, 61-100cm

Nie można ustawić wysokości 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm itd itp...

W wyniku czego allegro z automatu nadaje nazwy, które kupującego wprowadzają tylko w błąd. Jak to zmienić?

Jak można dodać "nowe wartości parametrów" ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL Już konsultuję Twoje pytanie z ekspertami, więc na razie poproszę Cię o cierpliwość. Wrócę do Ciebie z informacją zwrotną, gdy tylko dostanę rekomendowane rozwiązanie tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Dziękuję.

Niestety natrafiłem na ścianę, której nie jestem w stanie pokonać. Muszę się poddać.

Otrzymałem wiadomość zwrotną, że nie dodacie dodatkowych parametrów i jak chcę dalej sprzedawać drapak o wysokości:

70cm, to nazwiecie go drapak 61 - 100 cm.

80cm, to nazwiecie go drapak 61 - 100 cm

90cm, to nazwiecie go drapak 61 - 100 cm.

50cm, to nazwiecie do drapak do 60cm...

Chore.

"Przykro mi, ale dział nie zaakceptował sugestii. Niestety nie ma możliwości podziału tego parametru i dodania kolejnych wartości. 

Pozdrawiam
// Wiktoria Kxxxxxxxx"
 

Nie wierzę, że nie ma takiej możliwości, bo niby dlaczego? Jestem już za stary na przepychanki. Nie ma to kompletnie sensu.

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

@_HolaOla_ czy udało się coś wskórać, czy też jest tak, jak napisane poniżej?

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Minął miesiąc. Czy udało się cokolwiek wskórać? 

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @DrapexPL

z całego serca przepraszam Cię, że musiałeś czekać na moją odpowiedź. Przypomniałam się z tym tematem w zespole odpowiedzialnym za kategorie, bo to tutaj leży problem. Obiecuję, że będę działać dalej, aby udało się to zmienić i abyś mógł wystawiać produkt o konkretnej wysokości, a nie w przedziale, ale na razie nie mam jeszcze żadnych konkretów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Dzień dobry.

Minął kolejny miesiąc, już trzeci.

Czy sprawa już wyjaśniona?

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @DrapexPL, bardzo mi przykro, ale nie mam dla Ciebie dobrych wieści w tej sprawie. Zespół odpowiedzialny za parametry wybrał możliwość wpisania zakresu wysokości dla całej kategorii, w której wystawiasz swoje oferty i na razie nie przewiduje zmian w tej kwestii. Jeżeli wartości w produkcie są stałe możesz wpisać wysokość np. jako 70 - 70 cm, co pozwoli określić stałą wartość dla Twoich produktów. Na ten moment jest to najbardziej optymalne rozwiązanie i niestety nie jestem w stanie bardziej Ci pomóc, ale dostałam zapewnienie, że będziemy monitorować ten ten temat w przyszłości, więc zmiany nie są jeszcze wykluczone. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Jeżeli wartości w produkcie są stałe możesz wpisać wysokość np. jako 70 - 70 cm, co pozwoli określić stałą wartość dla Twoich produktów.

Niestety, jest tylko taka możliwość:

Bez nazwy.png

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

W sumie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów