anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponaglenie FV allegro

foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

Halo! Allegro! Wszystko ok? O 12:25 wystawiacie mi fakturę, a o 13:24 wysyłacie ponaglenie?! Wszyscy tam u was zdrowi? Pomijam fakt, że zawsze płacę w dniu wystawienia (chyba czas przestać)... 

Fv wystawiona 1.04, termin płatności 14.04, treść wiadomości: "zbliża się termin Twojej płatności. Nie czekaj i ureguluj swój rachunek na Allegro."

Ogarnijcie swoje automaty, albo poprawcie te agresywne treści. 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@foliedladomu Czy możesz przesłać mi zdjęcie lub zrzut tej wiadomości z widoczną godziną otrzymania? I dziękuję, wszyscy u nas są zdrowi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

foliedladomu
#9 Pomysłodawca#


@_HolaOla_ 51C3549F-4042-4538-AE07-CE8DF2487FF7.jpeg

31BFD87D-03CD-4BBD-983B-421A68E989D4.jpeg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@foliedladomu Dziękuję, już działam w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

A może włączyć do oceny sprzedających szybkość płacenia rachunków Allegro? Wtedy można byłoby wysyłać ponaglenia proporcjonalnie do opóźnień płatności w poprzednich okresach. 😋

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@foliedladomu  😆 dobrze że wysyłają po informacji o wystawieniu a nie przed. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

U mnie dokładnie taka sama sytuacja. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Ludzie , te wiadomości przychodzą odkąd pamiętam / ponad 11lat /  .Na fakturze masz termin płatności i to jest zobowiązujące . @_HolaOla_ Zamiast na początku miesiąca przed 14-stym /12-13-sty /  przydałoby się takie przypomnienie , już raz 14-tego obudziłem się w nocy i robilem przelew 🙂

oznacz moderatorów

foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

Tym bardziej trzeba to poprawić. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Dokładnie, tak jest "od zawsze". Raczej traktowałem to zawsze jako zwyczajne powiadomienie, a nie ponaglenie. Tym bardziej, że przedtem nie było tej pierwszej informacji o e-fakturze. Aczkolwiek jeśli przychodzi to jako np. pierwsza wiadomość w Nowym Roku, to może być lekko irytujące 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter ja nawet od dłuższego czasu nie otwieram , stąd dla mnie nie jest irytujące .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria Nie trzeba otwierać, wiadomo co tam jest 🙂

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@mdrogeria No przychodzą od zawsze. Jednak jest to trochę dziwne, że o 11:26 otrzymuję maila WYSTAWILIŚMY FAKTURĘ a o 13:20, że ZBLIŻA SIĘ TERMIN PŁATNOŚCI (:

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Faktycznie Allegro mogłoby trochę popracować nad zmianą treści i tytułów emalii. Te brzmią jak z urzędu skarbowego 🙂

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@komis-bell Nie otrzymałbyś tej drugiej wiadomości o ile wszystkie zobowiązania miałbyś uregulowane na ostatni dzień zakończonego miesiąca.Otrzymałbyś tylko powiadomienie o wystawieniu faktury.

Jeśli w nowy miesiąc wchodzisz z zobowiązaniem od 10 zł wzwyż, wtedy dostaniesz powiadomienie o potrzebie uregulowania rachunku.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell  no bo się zbliża , ale móglby być nieco później .

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@komis-bell  Mam umowę na telefon w Plusie.  Pomimo, że rachunek już dawno uregulowałam i dostałam potwierdzenie otrzymania należności, dostaję ponaglającego smsa o zbliżającym się terminie płatności 😉 To działania zautomatyzowanych powiadomień i zapewne tak samo funkcjonuje to tutaj.

Wiola
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 Pewnie tak. Generalnie mi to w ogóle nie przeszkadza.
Zauważyłem wątek na temat więc się wypowiedziałem, że u mnie to samo 😛

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Spoko... Jak masz firmę , to masz czas do końca miesiąca. Ja płacę kilka godzin przed końcem miesiąca. 

oznacz moderatorów