anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowna Weryfikacja tożsamości i konta bankowego

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Witam szanowne Forum. 

Ile u Państwa trwa ponowna weryfikacja konta bankowego i tożsamości sprzedawcy w myśl ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu ? Przesłałem skan dowodu, zrobiłem przelew i czekam trzeci dzień a środki na saldzie rosną. Wypłata oczywiście zablokowana. Napisałem do Allegro ale tym razem oczywiście odpowiedzi brak.  O co tutaj chodzi, potrzeba kilku dni by zweryfikować osobę, która od ponad 18 lat prowadzi firmę i sprzedaje na allegro ???!

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Trwa standardowo do 3 Pay, do 5 przelewy. Jak się nie wyrobią to poproś nasze moderatorki o poganie ich, dziewczyny cuda w tej kwestii robią.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Michal266 U mnie trwała 16 godzin.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michal266 Konsultuję tę sprawę. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Standard to 3dni, ale rekordziści to mają i m-ce.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michal266 Dostałam informację, że niestety nie możemy przyspieszyć tej weryfikacji. Pozostaje mi prosić Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlaczego zaczęliście usuwać wpisy, przecież nikogo nie obrażają?🤔

oznacz moderatorów

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Tzn. ? Co takiego musicie jeszcze sprawdzić, ile to potrwa ? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Michal266 To nie Allegro przeprowadza weryfikację, ale PayU. Nie mamy wpływu na wewnętrzne procedury operatorów finansowych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Przelewy24 też jest zablokowane. Poza tym to Wy macie z nimi umowę więc ich reprezentujecie w kontakcie z klientem. Poza tym zgodnie z polskim prawem by blokować komuś jego pieniądze trzeba mieć ku temu powód. Nie jest nim Wasza odpowiedź "bo tak" 

oznacz moderatorów

Monecjusz
#9 Pomysłodawca#

Mi juz 5 dzień, okazało się że chcą jeszcze formularz PEP, ale allegro przysłało mi linka z którego nie można go wprowadzić, jakość na tej platformie to już tylko użytkownicy trzymają, obsługa .....bez komentarza, tylko o Allegro One umieją co chwile wydzwaniać

oznacz moderatorów

Michal266
#9 Pomysłodawca#

Ja już po, w czwartej dobie dostałem zestaw wiadomości o poprawnych weryfikacjach danych, konta firmy etc.  

oznacz moderatorów