anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie produktów i walka z allegro

www_bokken_pl
#11 Animator#

Beznadziejna obsługa allegro doprowadza mnie już do szału. Od 2 tygodni walczę i tracę czas na zgłaszanie błędów, błędnych powiązań itp itd

"24879927" [ ref:_00D24aE05._5003VRJPTH:ref ]

Allegro wmawia mi, że mój produkt nie jest odpowiedni do kategorii sztuk walki broń
https://allegro.pl/oferta/noz-gumowy-typu-military-krav-maga-samoobrona-7382924375

Ten sam model od innego importera już jest odpowiedni

https://allegro.pl/oferta/noz-gumowy-typu-military-krav-maga-treningowy-7831343110

Krav maga – system walki opracowany do samoobrony, który składa się z kombinacji najskuteczniejszych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki. Wikipedia ...

Natomiast boot dopisał go do takich kategorii gdzie kompletnie noż plastikowy się nie nadaje, bo co mam nim robić w ogrodzie lub na rybach?

Kategorie w których możesz wystawiać produkt
  • Sport i turystyka - Turystyka - Noże, scyzoryki i multitoole - Multitoole
  • Sport i turystyka - Turystyka - Noże, scyzoryki i multitoole - Scyzoryki
  • Sport i turystyka - Turystyka - Noże, scyzoryki i multitoole - Noże
  • Sport i turystyka - Wędkarstwo - Akcesoria - Noże, skrobaki
  • Sport i turystyka - Sporty wodne - Żeglarstwo - Osprzęt jachtowy - Noże
  • Sport i turystyka - Militaria - Noże, maczety
  • Sport i turystyka - Sporty wodne - Nurkowanie - Noże
  • Dom i Ogród - Ogród - Narzędzia ogrodnicze - Noże ogrodnicze
  • Sport i turystyka - Militaria - Samoobrona - Kubotany

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Methrylis
#13 Ambasador#

Uwielbiam czytać skargi na katalog i sama te skargi dokładać. Wspaniałe bowiem jest to, że bot powie ci jedno, a katalog drugie. Te dwa systemy w ogóle nie są ze sobą kompatybilne i co z tego, że ja produkt X wystawię zgodnie z kategorią w katalogu, skoro bot i tak przeniesie to do kategorii Z?

 

Ale wracając, tuż pod sugerowanymi kategoriami jest opcja wybrania kategorii ręcznie. Jeśli masz numer kategorii, wystarczy go tam wklepać i ci wybierze. Tylko że niewykluczone, że bot i tak ci to potem zmieni 🤡

oznacz moderatorów

www_bokken_pl
#11 Animator#

Gdyby to przeszło to bym nie pisał tutaj.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Okej, przepraszam. Ale problem leży w tym, że ludzie łączyli - i nadal łączą - wszystko ze wszystkim, byle tylko połączyć. Stąd ten bajzel i stąd niejako allegro wymusza na nas to samo. Możesz więc albo zrobić to samo i połączyć produkt z jakąkolwiek pasującą kategorią, bez względu na to, czy faktycznie pasuje, albo oznaczyć tu moderatorki i poprosić, żeby właściwie połączyły ci oferty, ale sama wiem, że wysyłanie im 453221 ofert mija się z celem.

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Ja ostatnio spędziłem godzinę na wpisywanie jednej książki, tytuły były, ale tego konkretnego wydania nie, zawracało mnie z 5 razy do samego początku wpisywania, próbowano na mnie wymusić zmianę daty wydania, choć okładka się nie zgadzała, nie wiem, co zrobili dalej bo napisałem, że mam ich w dupie i wpisałem inny tytuł. Podobnie miało być łatwiej, dobre sobie....

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  wpisałem **piiip** cycki i przeszło

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

wszystko przez ten przymus wpisywania isbn. ludzie pozmyślali, i stąd problem

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

"Natomiast boot dopisał go do takich kategorii gdzie kompletnie noż plastikowy się nie nadaje, bo co mam nim robić w ogrodzie lub na rybach? ".

Możesz sobie ... dłubać w nosie 😎 Allegro i tak to nie obchodzi, że masz z tym ( katalogiem ) problem 😉

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Mnie przed chwilą zapytano co to znaczy, że mam książkę w ręku. i czym tu gadać...

oznacz moderatorów