anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie produktu z ofertami

POL_GUM_DUET
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Allegro w jednym z ogłoszeń motoryzacyjnych (8811432376) pomimo, że tego nie chciałem powiązało mi ofertę z sugestią Allegro. Problem w tym, że zmieniła się nie tylko pojemność silnika i moc (niewielka różnica, ale mimo wszystko z dokumentami już się nie zgadza), ale Allegro zmieniło mi w ofercie skrzynię biegów z automatycznej na manualną, a to jest gigantyczna różnica. Nie mogę tej oferty nawet normalnie edytować, żeby to zmienić. Mogę i mogłem podczas wznawiania powiązanie usunąć, ale wtedy wszystkie dane techniczne i wyposażenie muszę wypełniać od początku. Dokładnie to samo mnie czeka jeśli teraz będę chciał edytować tą ofertę. Proszę to poprawić.

Pozdrawiam.

 

PS. Z ciekawostek dropsa: podczas wysyłania tego posta pojawiła mi się informacja:

"Twój post został zmieniony, ponieważ w treści wiadomości znaleziono nieprawidłowy HTML. Usunięto nieprawidłowy HTML. Sprawdź wiadomość i wyślij ją, gdy uznasz, że jest ona prawidłowa."

Świetnie, ale ja z żadnych tagów HTMLa nie korzystałem w tym momencie.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Podaj mi numer oferty, która narusza zasady. Zgłoszę ją wówczas do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

POL_GUM_DUET
#9 Pomysłodawca#

O, jednak ktoś tu z pracowników Allegro żyje np.  @nat_not

 

Miło mi, że wątek się rozwija. Natomiast chciałbym wreszcie się dowiedzieć co mam zrobić ze swoją sprawą, bo załatwienie prostej rzeczy tak długi czas jest absurdalne. A jeśli nie jesteście w stanie tego naprawić czekam na instrukcję w jaki sposób uzyskać rekompensatę za czas w którym moje ogłoszenie było błędnie wyświetlane nie z mojej winy.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@medalik_2009  podeślij mi proszę numer tej oferty. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

POL_GUM_DUET
#9 Pomysłodawca#

O proszę. Jest i drugi.

Nawet zadaje to samo pytanie co padło 43 minuty wcześniej od innego pracownika. Dobra komunikacja w korporacji to podstawa.

A ja sobie czekam... Za 4 dni minie miesiąc od założenie przeze mnie tego wątku. I generalnie jestem z tym tematem w tym samym miejscu gdzie byłem wtedy.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@cloudcloud @nat_not 

Rozumiem ciężko jest wpisać w wyszukiwarkę, widoczny na zrzucie ekranu numer EAN?

Poza tym gratuluję Wam! Uśmiałem się jak norka czytając o ofercie łamiącej zasady Allegro. Oferty nie naruszają regulaminu, regulamin jest naruszany przez Allegro, przez tytuł pozycji w katalogu produktowym. Po pierwsze nazwa towaru zakazanego, po drugie nazwa wprowadzająca w błąd, nie mająca związku z oferowanym produktem. Najlepiej widać to na poniższym screenie.
Zanim zaczniecie mieć jakieś wymagania wobec sprzedawców to wymagajcie rzetelności od swoich pracowników, bo gdzie nie spojrzeć to jakaś fuszerka.

Screenshot_2020-03-03 Netflix konto 30 DNI 4K Ultra HD miesiac polskie - Opinie i ceny - sklep internetowy Allegro pl.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 Oferty naruszające zasady możemy zgłosić do weryfikacji, kiedy podasz nam ich numery, nie oznaczenie EAN. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@nat_notnaprawdę aż taki masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

👀

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów