anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

powiązanie z produktem

pawemi
#8 Zapaleniec#

probuję wystawić stare książki które nie mają ISBN i niestety nie ma mozliwosci gdyż mam za mało produktów w danych kategoriach powiazanych z produktem ALE nie mam również możliwości powiązania nawet jak zaznaczam opcję przy wystawianiu: utwórz produkt. Komunikat brzmi również: wybierz lub utwórz nowy produkt i powiąż go ze swoją ofertą. Wybrać nie mogę bo nie ma takich produktów i stworzyć też nie mogę

Jedyna opcja to wystawić w antykach ale wolałabym w innych kategoriach bo np książka obcojęzyczna pasuje do kategorii książki obcojęzyczne a nie do antyków, nie jest aż taka stara:)

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pawemi 

No i pozostaje Ci antykwariat. Nie da się nawet tych, które mają ISBN ale zostały wydane przed 1989 rokiem. Taki mamy klimat 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pawemi
#8 Zapaleniec#

właśnie tak podejrzewałam bo kilkutygodniowa wymiana maili plus czat z allegro spełzły na niczym

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg

Na próbę wpisałem kilka razy ISBN przy wystawianiu książek wydanych przed 1989 i około 50% połączyło mi z produktem.

oznacz moderatorów

pawemi
#8 Zapaleniec#

moje nie maja ISBN, a czemu tylko 50%?

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

Bo do pozostałych nie został utworzony produkt, są tacy którzy mają wszystkie książki sprzed 1989 wystawione z datą 1989 i jeden, który wszystkie książki niezależnie od daty wydania ma wystawione z 2000 rokiem. Tak właśnie wygląda produktyzacja, która wg allegro ma coś uporządkować. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica   A jednego znalazłam co wszystkie ( a ma ich sporo ) ma z rokiem wydania 1900. No cyrk 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pawemi
#8 Zapaleniec#

ach czyli trzeba ustawić nieprawdziwy rok?:)

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@pawemi 

No coś Ty, wszystko trzeba ustawiać jak należy 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pawemi
#8 Zapaleniec#

😋

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica

  Mi ani razu nie przeszło, no chyba że rok wydania ustawiłam odpowiedni 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg

Właśnie o to chodzi że rok wpisywałem taki jak był w książce i łączyło z produktem. 

oznacz moderatorów

pawemi
#8 Zapaleniec#

ok ale jesli nikt wczesniej takiej ksiazki nie wystawil? to nie ma z czym połączyć

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

Niestety nie ma, ja mam ponad 40% połączonych więc na razie mogę spokojnie bez ISBN-u wystawiać.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica 

Tu się dzieją cuda i dziwy w takim razie. Mi z kolei klika razy nie udało się stworzyć produktu mimo numeru ISBN i roku wydania powyżej 1989 bo wyskakiwał komunikat o nieprawidłowym numerze.

Ale wiesz, że na czerwiec planują 50 %? 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg

Wiem i dlatego nie zatrzymałem się na 25% wymaganych do końca kwietnia.

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

Jak zaczęła się produktyzacja to nie wiem dlaczego przypomniał mi się pewien stary program, pierwsze 20 sekund wg jak ulał pasuje do tematu produktyzacja.

https://www.youtube.com/watch?v=d89hLno78xM

 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Nad_Pilica 

Faktycznie jak ulał 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów