anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie produktów z katalogiem Allegro

Novosan
#9 Pomysłodawca#

Jak sobie radzicie z powiązaniem produktów z katalogiem Allegro? Ja mam dosyć spore problemy z tym. Dzisiaj Allegro zmieniło wygląd aukcji. Teraz zamiast naszych tytułów jest wyświetlany tytuł do jakiej oferty został powiązany produkt. Zrobili bałagan jakich mało.

Zobaczcie moją aukcję z wanną 7642172752. Sprzedaję tam samą wannę zgodnie z kodem Producenta. Bez obudowy i innych akcesoriów. Problem w tym, że ktoś kiedyś pod kodem Producenta pododawał sobie obudowy do wanny (które mają oddzielne kody) i syfon (też ma swój ean albo kod). Pomimo tego, że moja oferta jest wystawiona prawidłowo to została powiązana do tej zrobionej nieprawidłowo.

Teraz klient kupi u mnie wannę, skusi się ceną i pomyśli, że tanio i obudowa jest, syfon. Tylko problem w tym, że zgodnie z sumiennym opisem na aukcji dostanie samą wannę. Kto weźmie wtedy na siebie konsekwencje błędnego opisu. Wy Allegro?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Novosan Zgłoś błędy w produkcie, jeśli jesteś przekonany, że kod dotyczy innego towaru niż ten, który jest z nim obecnie powiązany. Zweryfikujemy to i wprowadzimy zmiany.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Standard.

Zarządzanie, prowadzenie bazy danych produktów należy do serwisu Allegro. To Allegro stworzyło tą bazę i za nią odpowiada. To pracownicy Allegro pobierają wynagrodzenia za jej obsługę i sprawne działanie.

Oferty często są łączne automatycznie przez Allegro z produktami z baz danych.

W związku z tym, że na Allegro jest bardzo wiele błędnie wprowadzonych produktów do bazy danych, a pracownicy Allegro wyraźnie sobie  tym nie radzą, to chciałbym zaoferować swoje usługi pd względem weryfikacji zgodności produktów w katalogu produktów Allegro.

Moja cena: to tylko 5 zł netto od zgłoszonego i poprawionego produktu. Natomiast efekt jest "bezcenny" - poprawa zgodności ofert z katalogiem produktów. A to pływa na bezpieczeństwo transakcji i cały wizerunek Allegro.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów