anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Powielane oferty jednego produktu w tej samej kategorii

konto zamknięte
Nie dotyczy

a Ty myślałeś że Smart tz Smart dla ciebie i kupujących ... nie to kolejny " Smart Pomysł " na zarobienie kasy przez Allegro Smart portal 😉  Kupujacy się przyzwyczają do darmowych przesyłek i będziesz musiał się przystosować... taki system. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Knowhere
#21 Demiurg#

@nat_not Coś tam znalazłem. Może i nie są to nakazy, ale zalecenia już owszem.

"Dlaczego to robimy
- poprawne łączenie ofert pozytywnie wpływa na przejrzystość list z ofertami, co ułatwia kupującym dotarcie do konkretnego wariantu danego produktu"

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wprowadzamy-automatyczne-laczenie-ofert-w-oferty-wielowariantow...

"Korzyści ze stosowania wielowariantowości w ofertach
Klienci chętnie korzystają z ofert wielowariantowych, ponieważ ułatwiają one dotarcie do poszukiwanego przedmiotu, co w rezultacie zwiększa szanse na zakup."
https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-i-edycja-oferty/wielowariantowosc-jak-polaczy...

A to co od dawna dzieje się na allegro, a o czym wspominałem chociażby tu (to tylko przykład, który ma swoje odwzorowanie w wynikach wyszukiwania) https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/spam-identycznymi-aukcjami/m-p... nie bardzo ma coś wspólnego z przejrzystością lub łatwością odszukania ofert.

konto zamknięte
Nie dotyczy

To jest niesamowicie ABSURDALNE i okropnie drażniące ! Kiedy szukam czegoś i widzę jak " ktoś " wystawił 1000 razy ten sam przedmiot to zrobię wszystko żeby od niego nie kupić bo to SPAM a nie oferta !   A szukanie czegoś na allegro zdaje się mordęgą .   UWAŻAM że tu chodzi o statystyki i TYLE ! Inaczej allegro by to rozwiązało w 15 sekund. 

IDENTYCZNIE Allegro postępuje z kontami Allegro których nikt nie używa od 15 lat - ale statystycznie to nadal użytkownik.  Dokładnie 18 lat temu zarejestrowałem na allegro 10 kont z fajnymi nazwami - chwile o nich zapomniałem a potem kiedy chciałem uzyskać do niech dostęp Allegro mi odmówiło a konta zawiesiło ... i tak trwają w tej zawiesinie co najmniej 15 lat ... a tak jest ze wszystkim !  

Odpowiedz
Ładowanie...

grubcio2987
#11 Animator#

A czy widzicie że fundy są właścicielem i są nastawieni na zysk?Mają plan wejścia na giełdę więc będzie generowanie przychodu i zysku.Wejdą na giełdę prawdopodobnie przy wysokim kursie, bo będą wysokie wyniki finansowe z dużymi wzrostami i monopolistyczną pozycją na rynku.A potem nagle zostają skupywane duże pakiety akcji.I zmienia się właściciel.I kwestia tylko kiedy A.zon ruszy z Polską stroną i promocją,a oni potrafią dużo dokładać do interesu zanim konkurencja się wykrwawi.A prezes a.zona przecież jest dzieckiem wall street wiele lat maklerem był.

Odpowiedz
Ładowanie...

the-foe
#10 Popularyzator#

jedyne 50 znaków w nazwie i brak możlwości łączenia tej samej aukcji do różnych  ofert wielowariantowych pewnie coś ma z tym wspólnego.

Odpowiedz
Ładowanie...

chapoosh
#7 Wielbiciel#

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. 

Zyski z duplikowanych ofert lecą i Allegro to cieszy. Kosztem wygody kupujących.

Jeśli jako sprzedający nie dopłacisz za wyróżnienie to nie masz szans na zaistnienie w wynikach wyszukiwania. 

Szczerze, wolałbym stałą opłatę roczną za posiadanie konta ale ułatwione wyszukiwanie towarów niż użeranie się z duplikatami aukcji bo Allegro korzysta  z tego jak ze złotej kaczki.

Odpowiedz
Ładowanie...

gemma22
#11 Animator#

Hmm tu jest jak w życiu. Ukradniesz bułkę masz proces ukradniesz miliony nic się nie dzieje. To i tu powielisz jedna ofertę raz to zaraz Cię allegro ostrzega straszy i w ogóle przestępstwo roku. Powielisz tysiąc razy i co? Nic ...  A niby tak dbają o kupujących. Mnie na przykład ogromnie irytuje jak widzę 50 stron tego samego przedmiotu tego samego sprzedawcy. To może choć dało by się sortować i mieć możliwość wyboru filtra że od tego i tego sprzedawcy NIE CHCE.

Odpowiedz
Ładowanie...