anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawie 70 zł prowizji za sprzedaż przedmiotu za 350 zł

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Drogie allegro, i w tym przypadku to nie jest komplement , miałem pecha i sprzedałem wentylator za 350 zł. Oczywiście wykupiłem wcześniej prowizje za 19 i teraz po sprzedaży dodatkowo muszę Wam oddać prawie 70 zł. Nie widzicie że to wszystko nie idzie w dobrym kierunku ? Pierwsze co zrobiłem to wyłączyłem wyróżnienia, bo one zamiast wyróżniać pogrążają moją firmę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

 @pc-connect_pl  Źle to robisz. Masz kilka rodzajów golarek. Wyróżnij jedną, a pozostałe połącz z nią w wielowariantowość. Wszystkie jakie masz. Będzie na nie więcej wejść, bo będą wchodzić z wyróżnionej. Podobnie z innymi przedmiotami.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

@WREDZIA-W1 jest to jakieś rozwiązanie. Dzięki. wielkie

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pc-connect_pl Teraz masz bez sensu wyróżnione aż trzy golarki i nic innego. Następnym razem zrób jak mówię i zamiast dwóch golarek wyróżnij jedną, najpopularniejszą maszynkę do mięsa i np. wentylator. Resztę dołącz w wielowariantowości. Mam nadzieję, że jasno to napisałam i wiesz w czym rzecz.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Oczywiście się że wiem , jednak w związku z dużą ilością parametrów, nie da się powiązać jednej golarki z innymi , zawsze brakuje jakiegoś parametru @xyz96 ma rację

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, pod warunkiem, że wielowariantowość połączy ze sobą te konkretne oferty. U mnie łączy dość dowolnie, np. herbatę łączy po marce i kolorze. Nie połączy zielonej z czarną tej samej marki🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte A jakie masz tam parametry?

 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, w przypadku jednej marki łączy kolor i formę/wzór, nie ma siły żeby do czarnej dołożyć zieloną czy czerwoną. Co jest idiotyczne, bo połączenie całej marki daje konkretną wielowariantowość.🙂 Ale, tu chodzi o kategorie. Nie można połączyć produktów z różnych kategorii czy podkategorii.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nie można łączyć w tak zwaną wielowariantowość wszystkich produktów o tej samej nazwie, o tym samym przeznaczeniu. To mają być różne wersje tego samego produktu, różniące się kolorem, rozmiarem itp. To nie może być połączenie wszystkich istniejących golarek, różnych marek, różnych modeli itp.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Ja tam łączę wszystko jak leci i jest git. Przecież golarka to golarka, a nie żelazko.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

niestety tak się nie da, są sieciowe akumulatorowe z trymerem , lub bez z możliwością mycia i bez itd itd, da się połączyć góra dwie oferty

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pc-connect_pl  No to dupa 😞

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

@WREDZIA-W1 i to zbita 😐

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@pc-connect_pl napisał "miałem pecha i sprzedałem wentylator za 350 zł. Oczywiście wykupiłem wcześniej prowizje za 19 i teraz po sprzedaży dodatkowo muszę Wam oddać prawie 70 zł"

To teraz prowizję płaci się PRZED sprzedażą?

PS: Jakiej pomocy oczekujesz? Mamy zapłacić za Ciebie?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

@Client:79179573 oczywiście że nie, nawiązuje tylko do ostatniej podwyżki allegro. Niestety przy takich wysokich prowizjach, jest porostu ciężko. Myślę  że powinna pojawić się informacja podczas wystawiania przedmiotu informująca o aktualnej kwocie prowizji po sprzedaży wtedy łatwiej by było ustalić poziom cen

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

jest kalkulator

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@pc-connect_pl Ano, 31 lipca w tej akurat kategorii prowizja skoczyła z 5% na 12%, dodatkowo prowizje od sprzedaży wyróżnionych ofert skoczyły z 50% na 60% - nie czytałeś mejla od allegro w połowie lipca?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

ja przy 330 oddaje 60 zł i to za kazdym razem słyszę o  jakieś ukrytej prowizji od wielkosci zamówiena 18% przy zapytaniu gadane zostalem wyrzucony z dyskusji przez Allegro 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@SanexHurtowBHP Jeżeli chodzi o prowizje, to trzeba mega dokładnie analizować załączniki w regulaminie wraz ze zmianami. Możemy sobie niestety ponarzekać, lecz regulamin robi swoje. Ja już nawet nie wyróżniam ofert w kategoriach Dom i Ogród, bo zabierają mi cały zysk (18% łącznie, i to jeszcze z kosztem przesyłki).

oznacz moderatorów