anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc Allegro i nie tylko

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

@@cloudcloud @msniezek @_HolaOla_ mam do Was prośbę. Skontaktujcie się proszę ze mną telefonicznie bo chciałbym poprosić o m.in.odroczenie płatności a także jakieś grupowe poinformowanie moich klientów o braku możliwości wysyłki i zwrocie im pieniędzy za już opłacone zamówienia. W nocy z piątku na sobotę mieliśmy pożar. Spłonęła połowa budynku, wraz z dużą częścią towaru. Ja leżę poparzony w szpitalu. Mam oparzoną głowę, szyję, plecy i obie ręce (najbardziej powyżej łokci). Zanosi się na dłuższe leczenie. Żona z dziećmi są gdzieś w lokalu zastępczym. Obecnie nie mam jak zrobić przelewów i ogarnąć tematów z Allegro. Dlatego prosiłbym Was o kontakt telefoniczny bo ciężko mi pisać, a nie chcę aby pojawiły się zaraz jakieś dyskusje czy negatywy.

Jednocześnie jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem mojej firmy to również proszę o kontakt. Nie dam już rady ponownie wznowić sprzedaży, tym bardziej, że teraz czeka mnie długie leczenie, a pieniądze na życie i raty potrzebne, więc muszę jak najszybciej spieniezyc to co zostało.

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
pinsplash
#21 Demiurg#

50% celu zbiórki przekroczone!

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@pinsplash Dobrze idzie! Oby tak dalej. Nie znam się, ale jak będzie już 100% to można będzie dalej wpłacać? czy zostanie taka możliwość zablokowana?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba można wpłacać nawet jak już będzie 100%. Dopiero jak zrzutka będzie wyłączona, nie będzie możliwości wpłaty. 🙂

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte Ale to założyciel może wyłączyć  kiedy chce czy gdy upłynie czas zbiórki samo się wyłącza?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba 

System płatności

  • Wpłaty
    • Wpłatę na zrzutkę możesz dokonać błyskawicznie - po kliknięciu “Wpłać” wybierz ikonę swojego banku lub płatność kartą albo BLIKiem. Wpłata powinna pojawić się na zrzutce do kilku minut. Możesz również wykonać przelew tradycyjny (wszystkie dane do przelewu znajdziesz po wybraniu tej metody płatności). Pamiętaj, że zaksięgowanie takiego przelewu może trwać nawet dwa dni robocze.
    • Podczas dokonywania wpłaty możesz dołączyć wiadomość do organizatora, która może również być wyświetlona w komentarzach zrzutki.
    • Wpłaty na zrzutkę możesz dokonać nawet, gdy widnieje na niej informacja, że została zakończona. Dopiero wyłączenie zrzutki zablokuje taką możliwość (zobacz jak wyłączyć zrzutkę).
  • Wypłaty
    • Wypłata zebranych środków może być zrealizowana tylko na to konto bankowe, które zostało przez Ciebie użyte w procesie weryfikacji. Możesz dokonać wypłaty tradycyjnej (do 2 dni roboczych) lub ekspresowej (do kilku minut na Twoim koncie).
    • Pamiętaj, że wypłacenie środków nie wpływa na saldo widoczne na stronie Twojej zrzutki. Osoba odwiedzająca Twoją zbiórkę nie wie, ile środków aktualnie znajduje się na koncie.
    • Wypłat możesz dokonać nawet kilka razy, w dowolnym momencie. Nie musisz zebrać 100% celu!
________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba nie do końca się orientuję, ale to założyciel zarządza zrzutką, może ją wyłączyć w każdej chwili, ale nie wiem czy podany termin jest definitywnym zakończeniem zbiórki czy można go przedłużyć.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte 

Wpłaty na zrzutkę możesz dokonać nawet, gdy widnieje na niej informacja, że została zakończona. Dopiero wyłączenie zrzutki zablokuje taką możliwość.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@cloudcloud @msniezek @_HolaOla_ Czy nie dałoby się na jakiś czas przypiąć ten wątek na samej górze? Pomyślcie o tym.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Nie widzę przeszkód, dlatego już przypięłam temat na górze strony, aby szybko nam nie zniknął. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dzięki 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
kasi_ak
#12 Orędownik#

Sledzac ten watek od poczatku widze swiatelko w tunelu...a to oznacza ze nie wszystko stracone ze ludzie potrafia jeszcze ze soba rozmawiac,wspolczoc i pomagac...brawo Wy👍💪

oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

Ludzie! Jestem pod ogromnym wrażeniem, bo przywracacie wiarę w człowieka! Wróć: CZŁOWIEKA.
Podbijam wątek, bo nie wszędzie jest przypięty.
I wklejam link do zrzutki (a niech będzie na każdej stronie): https://zrzutka.pl/hsfhzc 

@konto zamknięte Jestem wstrząśnięta tragedią jaka Was spotkała. Przytulam do serducha całą Waszą rodzinę. Ale wiem, że dacie radę!

@_HolaOla_ Wspaniale, że wątek jest przypięty, chociaż tylko w sektorze "Zaawansowani sprzedawcy". W innych nie jest, a dobrze byłoby, żeby był 🙂

Pozdrawiam wszystkich CZŁOWIEKÓW,
Ela - Super Kupująca

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Moi drodzy. 

Wczoraj trafiłem (na szczęście) do Centrum leczenia oparzeń w Siemianowicach (choć beznadziejny lekarz we wrocławskim szpitalu wczoraj mnie wypisał z zaleceniem...zmian opatrunków w poradni chirurgicznej).

Wczoraj w Siemianowicach na przyjęciu okazało się, że z tego co zrozumiałem, na jednej ręce mam oparzenia 3 stopnia. Godzinę temu miałem bronchoskopię. Okazało się, że mam też poparzoną tchawicę i oskrzela. Dodatkowo czeka mnie zabieg czyszczenia (wycinania martwej tkanki) z ran. No i niestety, ale lekarze rozważają też przeszczep skóry. Choć mam nadzieję, że jednak jakimś cudem uda się tego uniknąć 😭

Jeszcze raz dziękuję, za wszelką pomoc i podbijanie tego tematu.

Pozdrawiam Was wszystkich. Na szczęście jedną dłoń mam sprawną i mogę jakoś pisać.

 

oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@konto zamknięte wszyscy trzymamy za Ciebie i twoją rodzinę kciuki oraz cały czas rozmyślamy nad nowymi sposobami pomocy, trzymaj się i się nie poddawaj. Lekarze w Siemianowicach to dobrzy specjaliści daj im zrobić co trzeba a na pewno będzie lepiej. Nie obawiaj się działania masz wokół siebie specjalistów a my i wiele innych osób postaramy się pomóc w jak największym stopniu aby ułatwić wam powrót.

 

W tej chwili wszyscy musimy się cieszyć że żyjecie, a rany "wojenne" to takie zapisy w naszym "pamiętniku" które w przyszłości przypomną nam że nawet z najgorszej sytuacji jest wyjście i można liczyć na ludzi jeżeli samemu jest się człowiekiem (mi groziła amputacja nogi)

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte 

Trzymaj się tam!

Trafiłeś w najlepsze miejsce, i to jest dobre. Rodzinie nic się nie stało - to jest bardzo, bardzo dobre.

Reszta się ułoży, przecież nie zostaniecie ze swoim problemem sami...

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

Najważniejsze jest to, że wyszliście z tego cało i że macie siebie. Rzeczy materialne zawsze da się odbudować. Nie martw się sprzedażą w tej chwili, bo zdrowie i życie Twoje oraz Twojej rodziny jest najważniejsze. A nawet jeśli coś, to społeczność Allegro z pewnością pomoże i wesprze.
Jako że jestem osobą niepełnoletnią bez źródeł przychodu, nie jestem w stanie Wam zbyt wiele pomóc, jednak na pewno wpłacę chociażby to symboliczne 10 złotych. Trzymajcie się tam!

oznacz moderatorów
Rolmetsc
#9 Pomysłodawca#

Trzymaj się mocno i szybko wracaj do zdrowia. Widzę że tu dużo dobrych ludzi więc zrzutka pójdzie szybko.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Komentarz dla podbicia zasięgu. 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie zapomnijcie, otosek potrzebuje naszej pomocy 🙂

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  Pamiętamy.

@konto zamknięte masz jakieś nowe wieści dla całej gawiedzi.

Tylko te dobre🤗

oznacz moderatorów