anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc Allegro i nie tylko

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

@@cloudcloud @msniezek @_HolaOla_ mam do Was prośbę. Skontaktujcie się proszę ze mną telefonicznie bo chciałbym poprosić o m.in.odroczenie płatności a także jakieś grupowe poinformowanie moich klientów o braku możliwości wysyłki i zwrocie im pieniędzy za już opłacone zamówienia. W nocy z piątku na sobotę mieliśmy pożar. Spłonęła połowa budynku, wraz z dużą częścią towaru. Ja leżę poparzony w szpitalu. Mam oparzoną głowę, szyję, plecy i obie ręce (najbardziej powyżej łokci). Zanosi się na dłuższe leczenie. Żona z dziećmi są gdzieś w lokalu zastępczym. Obecnie nie mam jak zrobić przelewów i ogarnąć tematów z Allegro. Dlatego prosiłbym Was o kontakt telefoniczny bo ciężko mi pisać, a nie chcę aby pojawiły się zaraz jakieś dyskusje czy negatywy.

Jednocześnie jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem mojej firmy to również proszę o kontakt. Nie dam już rady ponownie wznowić sprzedaży, tym bardziej, że teraz czeka mnie długie leczenie, a pieniądze na życie i raty potrzebne, więc muszę jak najszybciej spieniezyc to co zostało.

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  No nie wiem czy sprawdzają, dawno nie byłem. Odpukać !!! 😕

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@br.  100% wpłaty trafia do potrzebującego, a dopłata kosztów prowizji jest dobrowolna. Dobrowolna jest też jej wysokość, jeśli się na nią zdecydujesz.

Nie siej feków, bo niektórzy nie sprawdzą i nie wejdą na https://zrzutka.pl/hsfhzc

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl  Dokładnie. Można odptaszkować i żadnej prowizji nie wpłacać. Tak jest od zawsze na zrzutce.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg , tak jak mówisz. Też uczestniczyłem w zrzutce, która objęła ok. 20 rodzin i czy opłacisz, czy nie, to Twoja dobra wola i odruch serca. Ważne, jak prawi @WREDZIA-W1 , by organizator (ka) zrzutki poddała się obowiązkowi weryfikacji, jak jest na stronie zrzutki.pl opisane, czyli od 12 lipca 2017. Aby napisać do organizatora(ki), trzeba się zalogować. To żaden kłopot.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@browzur  Napisałam do dziewczyny organizującej zbiórkę. Mam nadzieję, że szybko odczyta.

Link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/hsfhzc

_____________
Kama
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg , nie byłem gorszy od Ciebie😊 Należę do osób świadomie podejmującym decyzje, a tam, gdzie mam wątpliwości, pytam😊

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

 A może kolega @konto zamknięte  wrzuci tu swój nr konta i będzie najpewniejsza pewność.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl  Wpłaciłem,  nie ma problemu 😁

Ale to nie był fake z mojej strony.  Ja rozumiem że organizator  ma jakieś koszty,  ale  publiczne  domaganie się  dopłaty i  to w znacznej procentowo  wysokości,  nie najlepiej świadczy o organizatorze.  Wpłaciłem rzekomo bez prowizji  ale  wcale nie jest powiedziane że  w końcu i tak potrącą  sobie  jakąś prowizję z wpłat  uczestników.

Ale to już nie mój problem

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte 

Krótko tu jestem i nie znamy się, ale jak tragedia, to trzeba pomóc.

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.  Głowa do góry i wracaj do sił. Poproś też kogoś aby wrzucił aktualną informację na stronie www sklepu, bo w momencie odwiedzin pokazywało prawie pięćdziesiąt osób.

Zdrowia !

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Orzeszku...ale news z rana 😞 ! Zdrowia i jeszcze raz zdrowia ! Oczywiście pomożemy !

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję wszystkim uczestnikom tego wątku za tak wiele słów wsparcia dla @konto zamknięte,  jednego z najbardziej aktywnych uczestników Allegro Gadane, który w sobotnim pożarze stracił dom. Swoją obecnością, ciepłym słowem i zrozumieniem pokazaliście, że Społeczność Allegro Gadane ma prawdziwą moc. Nie moglibyśmy zostawić @konto zamknięte w takiej sytuacji bez pomocy, dlatego już teraz mogę Wam potwierdzić, że jako Allegro: 

  • anulujemy całe, dotychczasowe zobowiązanie z tytuły opłat i prowizji. Dodatkowo przyznaliśmy również pakiet 100 darmowych wyróżnień i 100% zniżkę na prowizję od wyróżnień na najbliższe 3 miesiące. Mamy nadzieję, że dzięki temu @konto zamknięte będzie mógł wrócić ze swoimi ofertami na Allegro. 
  • automatycznie wykonamy zwroty dla wszystkich Kupujących, których zamówienia z oczywistych powodów nie będą zrealizowane,
  • odpowiadamy, również w imieniu Sprzedającego, w nowych i trwających już dyskusjach. Wszystkich Kupujących, którzy zgłoszą nam problemy z zamówieniami poinformujemy o zaistniałej sytuacji i zwrócimy im w imieniu Sprzedawcy wpłacone środki,
  • nie mamy możliwości organizacji własnej zbiórki ze względów formalnych, ale zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wsparcia istniejącej już zbiórki, która dostępna jest tutaj: https://zrzutka.pl/hsfhzc

 

@konto zamknięte jesteśmy z Tobą i Twoją rodziną oraz trzymamy kciuki za powrót do zdrowia.

Wracaj do nas szybko!

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ @la_nika super inicjatywa i postawa, gratuluje pomysłów bo od tego tu jesteśmy aby sobie pomagać. Cała społeczność AG zjednoczyła się i wyraziła ogromne wsparcie ale to wy moderacja AG złamaliście stereotyp o allegro i w tym momencie dla

WAS WIELKIE BRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję. Zarówno użytkownikom jak i portalowi Allegro. Wyróżnienia i anulowanie opłat na pewno ułatwi mi powrót. Choć nie wiem za ile czasu bo wiele wskazuje na to, że będę musiał być przeniesiony do specjalistycznego szpitala od oparzeń w Siemianowicach 😥 Z każdym dniem rany wyglądają bowiem coraz gorzej, a zdjęcia, które zamieszczono nawet w zbiórce to był sam początek, zanim to wszystko ostatecznie się pokazało 😥 Na szczęście życzliwość ludzi jakoś nas podtrzymuje. W zasadzie tylko ona bo gdybyśmy pozostali z tym sami, to nie wyobrażam sobie tego wszystkiego. Nawet żona powiedziała mi, że przez 42 lata życia, nie doznała takiego wsparcia od innych osób jak przez te ostatnie 2 dni.

Jeszcze raz bardzo WAM WSZYSTKIM dziękujemy !!! Nigdy Wam tego nie zapomnę i będę się w przyszłości starał nadal tutaj udzielać i pomagać na różne sposoby.

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Cześć www_otosek_pl  , nie znamy się , ale jak najbardziej dorzucamy swoją cegiełkę .

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i ślemy gorące pozdrowienia dla całej rodzinki 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Absolutnie nie broń się przed Siemianowicami. W tym szpitalu robią cuda. Nie przesadzę jak powiem, że to najlepszy szpital w Europie pod tym względem.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte wracaj do zdrowia, resztę odbudujesz, czekamy na Twój wielki powrót 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@konto zamknięte Siemianowice są najlepsze chcąc nie chcąc mają największe doświadczenie w podobnych przypadkach więc postawią cię do pionu 😉 

Dom i biznes się odbuduje, na wielu z nas możesz liczyć również w tych sprawach więc teraz zdrowiej a później rozniesiesz allegro w wielkim powrocie 🙂 

A tak z tego co zauważyłem to trzymaj się brodo BTNM \m/

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Podbijam wątek do góry. Niech jak najwięcej ludzi przeczyta. Może się przyłączą do pomocy?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Trzymaj się @konto zamknięte ! Również się dorzucam. Obyś szybko wyzdrowiał 💪

oznacz moderatorów