anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc Allegro i nie tylko

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

@@cloudcloud @msniezek @_HolaOla_ mam do Was prośbę. Skontaktujcie się proszę ze mną telefonicznie bo chciałbym poprosić o m.in.odroczenie płatności a także jakieś grupowe poinformowanie moich klientów o braku możliwości wysyłki i zwrocie im pieniędzy za już opłacone zamówienia. W nocy z piątku na sobotę mieliśmy pożar. Spłonęła połowa budynku, wraz z dużą częścią towaru. Ja leżę poparzony w szpitalu. Mam oparzoną głowę, szyję, plecy i obie ręce (najbardziej powyżej łokci). Zanosi się na dłuższe leczenie. Żona z dziećmi są gdzieś w lokalu zastępczym. Obecnie nie mam jak zrobić przelewów i ogarnąć tematów z Allegro. Dlatego prosiłbym Was o kontakt telefoniczny bo ciężko mi pisać, a nie chcę aby pojawiły się zaraz jakieś dyskusje czy negatywy.

Jednocześnie jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem mojej firmy to również proszę o kontakt. Nie dam już rady ponownie wznowić sprzedaży, tym bardziej, że teraz czeka mnie długie leczenie, a pieniądze na życie i raty potrzebne, więc muszę jak najszybciej spieniezyc to co zostało.

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 wiem, chciałam tylko temat podbić do góry, bo już zjechał mocno na dół 🙂

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 hm... czy dobre wieści. To zależy. Z jednej strony rany podobno dobrze się goją. Nie mam już opatrunkuna głowie, twarzy, szyi i palcu wskazującym, który na SOR mówili, że był mocno poparzony. Z drugiej jednak strony. W poniedziałek czeka mnie zabieg czyszczenia ran na rękach i przeszczep(y) skóry. Ma razie mają zrobić alliologiczny czy jakoś tak. Czyli przeszczep od innego dawcy (podobno zmarłego). To ma pobudzić jeszcze bardziej mój organizm do tworzenia mojej nowej skóry. Jeśli wszystko będzie dobrze to na tym się skończy. Jeśli nie, to czekać mnie będzie jeszcze przeszczep mojej skóry. Na razie robią jednak wszystko aby oszczędzić mi dodatkowego cierpienia, bo wiadomo, że to by było wycięcie mojej skóry gdzieś ze zdrowego miejsca, a i tak nie ma pewności, że nawet przeszczep mojej skóry by się przyjął. 

Mam też zabiegi w komorze hiperbarycznej bo okazało się, że mam poparzoną również tchawicę i oskrzela.

Na szczęście sąsiedzi i rodzina, codziennie pomaga uprzątać to co zostało. Dzisiaj strażacy z naszej miejscowości pomogli wynieść spalone meble i inne rzeczy. Żona mi przysłała zdjęcia to po prostu jest jedna wielka masakra. 

Cały czas też przypomina się to wszystko jak film puszczony w kółko. Tego się nie da opisać. Naprawdę, zabezpieczcie swoje domy, mieszkania w różne czujniki i chociaż ze 2 gaśnice (duże). My mieliśmy tylko 1 nie dużą, która nie dała rady. Natomiast woda z kranu nie nadążała lecieć.

Oj, tego się nie da opisać. Ja tam jeszcze wbiegłem po tym gdy żona z dziećmi już byli bezpieczni na zewnątrz i po tym gdy wezwałem straż. Chciałem jeszcze wyciągnąć co się da, ale skończyłem tylko z portfelem i kluczykiem od auta. Nawet komputera nie zdążyłem wyjąć. Odpiąłem kable, ale żar był już tak ogromny, że nie dałem rady go wynieść. Z sufitu już spadały obok mnie kawałki tynku. W środku to wygląda jak w jakimś piecu. Temperatura jest ogromna. Żona mówiła, że stopiły się nawet mosiężne kinkiety, więc podobno musiało tam być później z 800-900C. Całe wyposażenie mieliśmy jak się okazało ubezpieczone raptem na 5000zł... A straciliśmy dosłownie wszystko co na dole i część tego co na górze. Dziękuję więc każdemu kto dorzuca się do tej zbiórki bo powiem Wam, że jak byłem w karetce to nie mogłem sobie wyobrazić co będzie z nami dalej 😞 To jest tym bardziej trudne, że utrzymujemy się głównie z mojej działalności. Żona jest nauczycielką więc jej pensja nawet nie wystarcza na raty jakie mamy 😕

No, ale jakoś będzie. Musi być. Żyjemy i musimy po prostu znów zaczynać od nowa. Teraz jest prościej bo wiele osób pomaga. W różny sposób. Za co jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Napiszę coś jeszcze jak będę już po zabiegu.

Dziękuję, że podbijacie ten temat.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A wie ktoś co spowodowało tą tragedię.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433  to był samozapłon od kominka. Mieliśmy bardzo suche drewno, sezonowane koło domu ze 4 lata. W kominku zrobiła się mega wysoka temperatura bo jeszcze z pół godziny wcześniej dokładałem do niego żeby starczyło na noc. W związku z tym, że była bardzo wysoka temperatura wokół niego, zapaliły się rzeczy, które były w pobliżu. Kominek zamknięty, wszystko drożne itp. A później cała reszta rzeczy. Tym bardziej, że mieliśmy salon wyłożony drewnem na ścianach. Obok były też 2 komody, kredensy w salonie, meble w kuchni. To już później idzie wszystko jak po sznurku 😕

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Współczuje tobie i rodzinnie, dlatego nigdy nie chciałem kominka(a montowałem je). Wracaj do zdrowia, pieniądze ważne ale najważniejsze zdrowie, ułoży się. Pozdrawiam Cię i wszystkich którzy tu pomagają w każdy sposób. W 'kupie" siła.😂

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte jesteście naprawdę dzielni! podziwiam!

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte Na początku filmiku zaraz po założeniu zrzutki rany oparzeniowe nie wyglądały aż tak strasznie jak teraz. Musisz się nacierpieć jak to coraz gorzej wygląda. Pewnie ból jest straszny. Przypomniało mi się jak cierpiałam gdy w drugiej klasie podstawówki oparzyłam się wrzątkiem  od czubka głowy do samego dołu. Przez dwa miesiące nie mogłam się ruszać. Bąbel bąbla poganiał, nawet mrugać nie było jak. Od połowy głowy zostałam oskalpowana. Mama już mi perukę kupowała. Były dwie szkoły ratowania: ogień na ogień  a druga woda na ogień. I potem czy przecinać bąble czy nie. Zanim przyjechało pogotowie nie pamiętam którą ale dość mało popieraną szkołę mój wujek na mnie zastosował. Wszyscy go wtedy wyzywali, że jak tak mógł. A jednak to była właściwa metoda. Włosy choć rzadsze niż z tyłu głowy odrosły, przez wiele lat miałam na brzuchu w pasie(tam gdzie gumka z bielizną przywarła) bliznę jakby brzuch był brudny.Czasami trzeba było na plaży znosić spojrzenia ludzi, żem brudas. Czasami ktoś zwrócił uwagę, że tu mam brud. Ale z biegiem lat wszystko zniknęło.. Teraz po oparzeniach nie mam śladu, ale wspomnienie bólu do dziś jest☹️ i w pamięci obraz wylewającego się na mnie kotła z wrzątkiem.

I Tobie ten Twój film pozostanie niestety. Ale trzeba się cieszyć tym, że wrócisz do zdrowia, że rany się zagoją, blizny to pestka a reszta też jakoś się ułoży.

Najważniejsze, że masz wokół siebie wiele pomocnych ludzi, rodzinę, wspaniałych sąsiadów. Reszta staje się wtedy mniej ważna.

Zdrowiej, a jak tylko sił Ci starczy odzywaj się co i jak bo wszyscy tu ciekawi jesteśmy co u Ciebie i jak się czujesz. Wszyscy jesteśmy z Tobą choćby myślami.

Jak uporządkują już pogorzelisko daj znać czego najbardziej będzie brak. Może coś uda nam się wspólnymi siłami zorganizować.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

przypnijcie ten wątek także na stronie głównej allegro gadane!

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#
 
oznacz moderatorów
gartdeco1
#10 Popularyzator#

Wracaj  spokojnie do zdrowia, najważniejsze że udało się wam w porę opuścić budynek. Wyzdrowiejesz i wszystko odkręcisz. Powodzenia.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

I raz jeszcze link do zrzutki :

https://zrzutka.pl/hsfhzc

_____________
Kama
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Moi drodzy. Jestem już po zabiegu. Wszystko się udało, tylko ból jest tak okropny (mimo 2 przeciwbólowych kroplowek), jakby ktoś wyrywał ciało, a później sypał solą bo strasznie dodatkowo szczypie. Na szczęście głowa, szyja i prawa ręka nie wymagały ingerencji. Samo się tam ładnie goi. Przeszczepy poszły tylko na lewą rękę o chyba plecy bo też mocno bolą.

Ważne, że mnie wybudzili i terazteraz trzeba wracać powoli do zdrowia. Pozdrawiam Was wszystkich 😘

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  O widzisz- dobre wiadomości, są dobre😀

Super że jesteś optymistycznie nastawiony- to bardzo pomaga.

Wracaj do zdrowia! I nie powoli😉

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte 

My Ciebie też pozdrawiamy😊

Będzie dobrze!

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@konto zamknięte, naturalnie bardzo mi przykro z powodu Twoich dolegliwości bólowych, ale jednocześnie cieszę się, że wszystko jest na dobrej drodze do Twojego wyzdrowienia. Trzymam za Ciebie i Twoją rodzinę kciuki. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia, nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!

Pod warunkiem- że nie wyczerpał ci się limit😎

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

Podbijam - zostało już tylko 14% do osiągnięcia celu !

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@pinsplash Mam nadzieję, że do końca zrzutki dawno pobijemy jej kwotę🙂

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

O tu, tu, tu https://zrzutka.pl/hsfhzc  kliknij paluszkiem i wpłać 😌

Ktoś zrzucił z rowerka wątek? czy mnie się wydaje, że nie jest przypięty?🤔

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba jest przypięty, ale nie na głównej, a w zakładce dla sprzedających 😕

oznacz moderatorów