anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o pomoc Allegro i nie tylko

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

@@cloudcloud @msniezek @_HolaOla_ mam do Was prośbę. Skontaktujcie się proszę ze mną telefonicznie bo chciałbym poprosić o m.in.odroczenie płatności a także jakieś grupowe poinformowanie moich klientów o braku możliwości wysyłki i zwrocie im pieniędzy za już opłacone zamówienia. W nocy z piątku na sobotę mieliśmy pożar. Spłonęła połowa budynku, wraz z dużą częścią towaru. Ja leżę poparzony w szpitalu. Mam oparzoną głowę, szyję, plecy i obie ręce (najbardziej powyżej łokci). Zanosi się na dłuższe leczenie. Żona z dziećmi są gdzieś w lokalu zastępczym. Obecnie nie mam jak zrobić przelewów i ogarnąć tematów z Allegro. Dlatego prosiłbym Was o kontakt telefoniczny bo ciężko mi pisać, a nie chcę aby pojawiły się zaraz jakieś dyskusje czy negatywy.

Jednocześnie jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem mojej firmy to również proszę o kontakt. Nie dam już rady ponownie wznowić sprzedaży, tym bardziej, że teraz czeka mnie długie leczenie, a pieniądze na życie i raty potrzebne, więc muszę jak najszybciej spieniezyc to co zostało.

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte Szkoda, że na głównej nie 🙁

Nie tylko sprzedający ale i kupujący pewnie chcieli by pomóc gdyby wiedzieli

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ifonka-zaba no cóż, widocznie moderacja doszła do wniosku, że w tej krainie szczęśliwości nie należy obarczać kupujących smutkami i problemami sprzedawców. 😕 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

Uważam że moderacja- niby młodsza, a całość postarzała się bardzo. Do tego co niektórzy fochem lubią strzelić. Lepiej żeby nie wiedzieli do jakiego ja doszedłem wniosku.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Jak będą bardzo ciekawi to cię podpytają a jak nie to napisz im sam w ich ankiecie.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety  Uważasz że pisząc ,,Lepiej żeby nie wiedzieli" Miałem na myśli ze się wyspowiadam?

Podpytywać to się mogą, ale dzieci w przedszkolu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Witajcie,

w poniedziałek miałem te przeszczepy allogeniczne. Przez 12h od zabiegu ból był po prostu przeokrutny. Miałem kiedyś operację nawet na kręgosłup i to był pikuś przy tym co się czuje po takim zabiegu. Na szczęście od wczoraj jest coraz lepiej. Dzisiaj czuję się już naprawdę dobrze. Boli w zasadzie tylko lewa ręka i łopatka, ale to ze 20% tego co czułem w poniedziałek. Lekarz powiedział, że jeśli nie będzie komplikacji to ten 1 zabieg powinien wystarczyć. Oby, bo jeśli nie, to czekałyby mnie przeszczepy własnej skóry i wówczas proces powrotu do zdrowia jest dłuższy niż po takim ze skóry innego dawcy. Nie robili mi jeszcze drugi raz brachioskopii, ale dzięki komorze hiperbarycznej i inhalacjom jakie miałem, chyba podleczyły się oskrzela i tchawica. Nie mam już żadnego kaszlu ani bólu w klatce. W międzyczasie okazało się też, że miałem trochę uszkodzone oczy, ale jestem na kroplach i też czuję, że już jest ok bo nic nie szczypie.

Zrzutka faktycznie tam trwa. Rodzina i znajomi link do niej też poprzesyłali gdzie się da. Kwota już jest naprawdę duża z czego ogromnie się cieszymy bo naprawdę daje to nam taki psychiczny spokój, że jednak będzie dobrze, a także to, że jest jednak dużo ludzi o dobrym sercu. Bo przyznam Wam (choć sami też tak macie bo nie raz czytałem), że czasami po różnych sytuacjach z klientami, zaczynałem tracić wiarę w ludzi 😉 Teraz na nowo ją odzyskałem i bardzo się cieszę też z tego, że widać jak wspaniała społeczność stworzyła się tutaj na Allegro Gadane.

Wrzucam jeszcze jeden link, do różnych licytacji jakie robią nasi sąsiedzi i znajomi. Nie tyle w celu jakiegoś dodatkowego wyciągania ręki, ale widzę, że sporo fajnych rzeczy tam wystawiają i jak ktoś jest z okolic Wrocławia to mógłby sobie skorzystać. Np.widziałem, że jedna firma wrzucała regenerację turbiny do dowolnego auta osobowego, ktoś jakieś zabiegi kosmetyczne czy fryzjerskie. Są też torty itp. 

https://www.facebook.com/groups/422451228982633/

Bardzo miło jest mi czytać tutaj kolejne posty gdy widzę, że o mnie pamiętacie i co chwila myślicie o jeszcze innych formach pomocy dla mnie i mojej rodziny.

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i dobre słowa, które są równie ważne i pozdrawiam 😘

Udanego dnia 😀 Ja mimo, że kochałem życie i cieszyło mnie takie zwykłe piękno przyrody i otaczającego świata, to teraz kocham to wszystko jeszcze bardziej 😁😁😁

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte  I jak Ci tam? bo długo nic się nie odzywasz.

Mam nadzieję, że dasz głos, że wszystko jest na dobrej drodze

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@ifonka-zaba , zdjęcia są drastyczne. Już jest 95%, czyli 95109 zł ze 100 000 zł. Sporo nas - 1070 wspierających, a zostało jeszcze 7 dni do końca zrzutki 

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Dla przypomnienia link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/hsfhzc

_____________
Kama
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

Zostało niecałe 10% do celu! damy radę!

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Przypominam o zrzutce :

https://zrzutka.pl/hsfhzc

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Hop hop 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg dla otoska już jest 94 039 zł z 100 000 zł na  - 94%  https://zrzutka.pl/hsfhzc 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@browzur  I 1056 wpłacających.😄

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@LEW433  i rośnie dalej😍

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@browzur  😊

https://zrzutka.pl/hsfhzc

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Kaliope_Brzeg , obiecałem otoskowi, że jak moje konto zostanie zasilone, to wesprzę Dziękuję za Twoją wpłatę! | zrzutka.pl

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Witajcie po mojej dłuższej przerwie w pisaniu tutaj. Tak, już 1070 osób dołączyło do zrzutki. Rodzina i znajomi rozsyłali to gdzie tylko się dało, ale widziałem czasami po nickach, że i forumowicze z Allegro Gadane byli tam faktycznie mocno aktywni. Dziękuję bardzo za wszelkie wsparcie.

Ja już wróciłem do rodziny, bo nie napiszę, że do domu 😞

Oparzenia na szczęście na mnie szybko się goją. Jeszcze tylko na lewej ręce mam takie jakby bardziej otwarte rany, wymagające robienia opatrunków. Pozostałe miejsca są już zabliźnione. Takie mam ciało, że "goi się jak na psie" 😁 Zostaje więc już smarowanie ich codziennie maściami natłuszczającymi, później jakimiś na blizny. Do tego rehabilitacja za ok.miesiąc plus codziennie w "domu".

Fizycznie czuję się już dobrze. Gorzej psychicznie. W szpitalu na kilka dni przed wypisem, jak już podali orientacyjny dzień wyjścia to miałem mega doła. Dotarło bowiem do mnie to, że już wkrótce zobaczę to wszystko na żywo i trzeba będzie organizować cały remont. No i faktycznie. Jedyną pozytywną rzeczą było spotkanie z rodziną i znajomymi. Natomiast dramatem było wejście do tego co zostało w środku. Nadal jest smród spalenizny. Okropny, bo to mieszanka drewna, płyt z mebli, plastików. Ciężko to nawet opisać, ale przenika to wszystko okropnie. No i tak jak dzisiaj, gdy przeglądaliśmy jeszcze z żoną dokumenty czy papiery, z których część przetrwała, to ciężko się patrzy np.na spalone pamiątki, jakieś rysunki dzieciaków będące laurkami z początków gdy zaczynały rysować itp. Zaczynaliśmy z żoną tam mieszkać mając gołe ściany i podłogi i śpiąc na materacu i obecnie zaczniemy znów od tego etapu ponieważ z całego parteru trzeba skuć wszystkie tynki. Mają zostać gołe ściany, podłogi i sufity. Na piętrze ten sam zakres prac na powierzchni mniej więcej 1/2 górnej kondygnacji. Nie wiadomo jeszcze co z ociepleniem dachu. Czy wełna też nie będzie do wymiany. Generalnie, stan surowy się zrobił, a rzeczy nawet, które teoretycznie ocalały, musimy w większości wyrzucić z uwagi na smród jakim przesiąkły.

Nie wyobrażam sobie teraz tego wszystkiego i jak mam wznowić tą działalność. Nawet instalacje się popaliły. Elektryka (prawie cała) i część hydrauliki też do wymiany. Z jednej strony nie ma więc warunków, z drugiej, będę musiał nadzorować ten remont.

Dlatego ponawiam pytanie czy czasami jakaś firma nie chciałaby mnie przejąć. Z całym towarem, marką, bazą klientów itp. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję swój nr 693813593 bo aukcje nadal są pozamykane i niektórzy mogą nie odnaleźć telefonu do mnie. Interes pewny. Wystarczy wznowić sprzedaż i od razu zarabiać. Ja na razie nie mam na to czasu i możliwości. Same tworzenie ostatecznych blizn ma zająć 8-9 miesięcy. W tym czasie podobno mogę dźwigać do 4kg. Więc to też utrudnia prowadzenie takiej działalności. Poza tym, pieniądze ze sprzedaży działalności pozwoliłyby nam na szybszy remont i zaczęcie życia od nowa.

Więc jeśli ktoś cierpi na nadmiar gotówki i szuka pomysłu na inwestycję to zapraszam do kontaktu.

Dziękuję też Wam za miłe słowa. Jak to mówią, "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" i to jest naprawdę mega prawdziwe i aktualne powiedzenie.

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte   Uff...fajnie, że się odezwałeś i że jesteś już z rodziną. Co najgorsze już poza Tobą. Teraz tylko na spokojnie przemyśleć co i jak i już pójdzie z górki. Wiem, wiem,,,to nie tak łatwo, ale już tylko będzie lepiej..

trzymam za to obie żabie łapki 😀 Trzymaj się i nie daj się! no i od czasu do czasu zdawaj relacje

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Czy ktoś jeszcze pamięta, ze tu

https://zrzutka.pl/hsfhzc

  trzeba kliknąć i dokonać wpłaty? 🤔

Zrzutka przedłużona

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów