anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o sprostowanie w dyskusji

FH2020
#11 Animator#

Proszę by Allegro sprostowało swoją wypowiedź w dyskusji.

Paczka została nadana do paczko punktu 1.12.21 o godz. 12,38. została odebrana w dniu dzisiejszym przez kuriera

po licznych telefonach z mojej strony. A co pisze Allegro w dyskusji: że sprzedający nadał paczkę.

To nie sprzedający ją nadał po trzech dniach, a kurier odebrał. Czy Allegro nie widzi różnicy ????

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Niestety tak to działa.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 "Demiurg", a skąd wiesz, że tak to działa, a nie jest to błąd? 

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

o jakim błędzie piszesz ?  Mam potwierdzenie nadania z 1.12 odbiór  przez kuriera w dniu dzisiejszym, a Allegro sugeruje , że przesyłka była nadana dzisiaj....

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Nieporozumienie w nazewnictwie ale ogólnie Allegro ma rację, nie ma znaczenia kiedy nadałeś tylko kiedy paczka została odebrana przez kuriera. Jeżeli masz wysyłkę w 24h to kurier ma przesyłkę odrąbać najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Fakt, że opóźnienie jest nie z Twojej winy nie ma znaczenia.

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Czyli na Allegro nic nie ma znaczenia zawsze wina będzie po stronie sprzedającego:( 

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

@FH2020 Allegro jako nadawca, płatnik  odpowiada za przesyłki SMART ,poproś żeby  allegro złożyło reklamacje u przewoźnika https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6b0fd6c3-e25e-4e61-a1da-ed23df85af7e

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 dziękuję za Twoją wiadomość! Informacja o której piszesz została wysłana automatycznie, poprosiłam już o wypowiedź naszego pracownika w dyskusji.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów