anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z api

mix-mce
#14 Krzewiciel#

Czy na githubie ktoś tam pracuje?

Do wczoraj wszystko ładnie działało (jeszcze o 22:00 robiłem oferty) a dzisiaj na proste zapytanie

https://api.allegro.pl/sale/products?phrase=72-0745&category.id=250885

dostaję jakieś śmieci.

Api się wysypało czy coś się pozmieniało? Bo nie widzę by w dokumentacji nagle pojawił się inny sposób wysyłania zapytań

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Jeśli zgłosiłeś problem na dedykowanym forum, proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz odpowiedź od specjalistów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@nat_not 

To może inaczej, tak samo nie działa mi wyszukiwanie produktów przez formularz wystawiania oferty allegro. Więc jestem coraz bardziej przekonany że znów allegro bawi się w betatesty na serwerze produkcyjnym.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce Jeśli problem występuje niezależnie od przeglądarki, z której korzystasz, prześlij zrzuty ekranu, na których będzie przedstawiony. Skonsultuję tę sprawę z zespołem technicznym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@nat_not ale że jak, mam wysłać zrzut ekranu z informacją "Nie znaleźliśmy tego produktu w Katalogu Allegro" ?? W czym to komuś pomoże?

Wpisuję cokolwiek w wyszukiwarkę mam taki sam komunikat. Chcę połączyć ofertę z produktem, mam taki sam komunikat. Chcę zmienić produkt w ofercie, mam taki sam komunikat. W skrócie, wyszukiwanie produktów nie działa.

obraz.png

oznacz moderatorów

extraserv
#1 Nowicjusz#

Witam.

Nie działa dzisiaj wyszukiwanie produktów z katalogu allegro, co uniemożliwia powiązanie produktów. Czy ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

yep, pisałem już 3h temu, allegro jeszcze nie stwierdziło że nie działa

oznacz moderatorów

extraserv
#1 Nowicjusz#

Chyba właśnie zaczęło coś działać, ale nie wydaje mi się by był dostęp do wszystkich produktów.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce @extraserv Poprosiłam zespół techniczny o sprawdzenie. Niestety wciąż czekam na odpowiedź. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@nat_not już naprawili, szkoda tylko że mam pół dnia wystawiania ofert w plecy

oznacz moderatorów