anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z drukowaniem etykiet ONE BOX

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Brak możliwości wydrukowania etykiet do przesyłek ONE BOX, a szanowne allegro ma w poważaniu szybkie rozwiązanie problemu. Sprzedawca zostanie oceniony przez allegro w postaci zaniżenia statystyk, a kupujący będzie miał możliwość wystawienia odpowiedniej oceny i komentarza sprzedawcy. Standardowo winny wszystkiemu jest sprzedawca. Oceny z automatu za miesiąc się same poprawią, bo na allegro nie ma co liczyć! 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sklepRTVSAT, czy podczas próby wydrukowania etykiety widzisz jakiś komunikat? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Komunikat to: "plik uszkodzony, albo pusty"

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

@mr_oma Generowanie etykiet dla Przewoźniak Poczta Polska to samo

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Jak postępy w rozwiązaniu problemu? Minęło już 12 godzin od zgłoszenia problemu i nadal jest ten sam problem, czyli brak możliwości wydrukowania etykiety. Czy wasi eksperci umieją rozwiązać problem? Bo wydaje mi się dziecko prędzej rozwiązało by problem niż stado ekspertów z za waszego biurka, po podwyższanie cen za takie usługi wychodzi wam najlepiej! 

oznacz moderatorów

segregator_com
#9 Pomysłodawca#

Nie działa nadal generowanie przesyłek dla One Box - ani poprzez Baselinkera, komunikat:

Podany punkt jest obecnie niedostępny. (ERROR /parcel-management/parcel-create-commands/{commandId})
(#NP5)

ani bezpośrednio poprzez Allegro - wyświetla się "ładowanie", system muli i nic się nie dzieje.

Co mamy zrobić z paczkami ?

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Według aktualnych informacji allegro sprzedawca ma się uzbroić w cierpliwość aż odpowiedni dział usunie usterkę. Prawdopodobnie ten dział ma wolne więc można się spodziewać jej usunięcia w przyszłym tygodniu, i niestety sprzedawca zostanie za to oceniony. 

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Drukuj z pozycji allegro póki co działa. 

oznacz moderatorów

sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

Ja drukuję z allegro i nie działa to conajmniej od 2 godzin

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Dziwne, mi idą na razie bez problemu. 

oznacz moderatorów

kacperadmar
#9 Pomysłodawca#

Problem tkwi w tym, że do tej pory skanery były ustawione na automatyczne wykrywanie przewoźnika. Klikasz kod kreskowy-> Baselinker sam wykrywa czy to DPD, UPS, inPost itd. Od dzisiaj od rana to nie działa i ręcznie trzeba przeklikać każdą paczkę. Pewnie zmienili coś API i dlatego nie działa, grzebiemy w Baselinkerze, ale póki co nie mam rozwiązania.

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Jak robisz "ręcznie etykitę w Baselinker" to jest to samo stąd wydaje mi się że probelme jest gdzie indziej,. 

oznacz moderatorów

kacperadmar
#9 Pomysłodawca#

Musisz ręcznie zmienić firmę kurierską. Wczoraj rozdzielili umowy i dlatego baselinker wariuje, wszystko przez to:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/osobne-umowy-dla-ka%C5%BCdej-metody-dostaw...

 

 

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Czyli nie da się wprowadzić automatu ? bo nie mam opcji wyboru usługi

 

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

@kacperadmar Czyli nie da się wprowadzić automatu ? bo nie mam opcji wyboru usługi

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Ok da się zamykam ten wątek - da się wsyzsko ustawić obecnie dla ONE BOX i dwóch kont mam ok 40 akcji automatycznych dla przycisku ;D nie da się bardziej utrudnić życia

oznacz moderatorów

kacperadmar
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie

oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

Macie podobne problemy ? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@planeta_kabli, możesz opisać swój problem bardziej szczegółowo? Etykiety powinny być w tej zakładce.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

planeta_kabli
#11 Animator#

@mr_oma 

Komunikat z BaseLinketa zapewne problem z API "Aktualnie po stronie systemu nadawczego występują problemy, które mogą uniemożliwiać nadanie przesyłki. Zostały one już zgłoszone do obsługi Allegro i czekamy na rozwiązanie problemu. Prosimy o cierpliwość.

There are currently issues on the courier side that may affect creating shipments. These have already been reported to Allegro and we are waiting for the problem to be resolved. We kindly ask for your patience."

 

ONE BOX oraz Poczta Polska - to samo nie da się wygenerować etykiety z Baselinker podają w komunikacie że problem był już Wam zgłoszony

oznacz moderatorów