anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki przez "nadaj przesyłkę"

MAMY ROZWIĄZANIE!
myshopmaxi
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem z nadaniem przesyłek. Klikam jak zawsze w "nadaj przesyłkę" wyskakuje na kilka sekund błąd 204 i wszystko  znika, nie mogę nadać paczek. Problem od wczoraj wieczorem. Czy ktoś też miał taki problem ? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
193 ODPOWIEDZI 193
hurtowniarico
#8 Zapaleniec#

Zapisuję przesyłkę i następnie klikam PODSUMOWANIE przycisk nie działa, co powoduje, że nie mam możliwości nadania przesyłki i wygenerowania listu przewozowego. Nie pomogło ponowne zalogowanie. Przycisk nie działa na różnych przeglądarkach i komputerach.Czat zapchany.

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Teraz pewnie co najmniej parę tysięcy osób bombarduje Allegro, że jeden przycisk nie działa. Ale ważny przycisk. Mi też nie działa.

oznacz moderatorów
www_pijsok_pl
#7 Wielbiciel#

Poczta Polska też nie działa.

oznacz moderatorów
fhelmo-zabawki
#9 Pomysłodawca#

niestety u mnie to samo..ani dpd ani poczta.nic nie mozna nadac..

oznacz moderatorów
Ramitech
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo. Próbowałem z różnych przeglądarek i nie działa przycisk "Posumowanie", a co za tym idzie nie można wygenerować listu przewozowego 😞

oznacz moderatorów
fhelmo-zabawki
#9 Pomysłodawca#

u mnie juz działa

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

nadawanie z UPS też nie działa. Hallo Allegro?????

oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Może jest programista na stażu 🙂

oznacz moderatorów
sunplast_pl
#8 Zapaleniec#

Co teraz? jak wysłać paczki? kurier zaraz przyjedzie a ja mam związane ręce... Jak sobie z tym poradziliście?

oznacz moderatorów
Navigator-polska
#7 Wielbiciel#

Nie jestem w stanie nadać przesyłki. System nie pozwala na przejście do podsumowania: tak jakby był zawieszony. Nic się nie dzieje. 

oznacz moderatorów
zdzich4_39
#2 Obserwator#

W dniu dzisiejszym nie mogę wygenerować etykiety do wybranego paczkomatu.Pokazuje błąd drukowania etykiety .Na  innej przeglądarce to samo.

oznacz moderatorów
zdzich4_39
#2 Obserwator#

Dokładnie wyskakuje taki komunikat :Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku.Czy ktoś może pomóc.Problem nie ustępuje 

oznacz moderatorów
Doktor_Ogrod
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
ZagrodaMagurska
#7 Wielbiciel#

problem z nadaniem paczki

oznacz moderatorów
Nemedia
#2 Obserwator#

Ja mam - próbowałem wygenerować etykietę przed chwilą i dostaję komunikat:

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku.

 

oznacz moderatorów
myEshop_eu
#8 Zapaleniec#

u mnie to samo, nie mogę zamówić podjazdu DPD ani zamówić paczki w PP (przez Allegro)

oznacz moderatorów
H_i_S
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

A ja rozumiem że za ten burdel nie odpowiedzą sprzedający i zwroty za szybkie dostawy zostaną naliczone. Wina leży po stronie Allegro, a nie sprzedawców. Rozumiem też, że to samo dotyczy się liczenia czasu wysyłki?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@H_i_S Zespół techniczy wciąż pracuje nad ustaleniem i wyeliminowaniem przyczyny tego problemu. Jeśli okaże się, że dzisiejsze nieprawidłowości będą miały wpływ na Wasze wyniki w jakości sprzedaży, zgłaszajcie nam te sprawy przez formularz kontaktowy. Będziemy je weryfikować indywidualnie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Good-Food
#2 Obserwator#

Oczywiście...., przecież nie mamy nic innego do zrobienia, tylko zgłaszać oczywiste sprawy.

Mariusz

oznacz moderatorów