anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z pobraniem faktur ze strony allegro

mikeza
#20 Guru#

Ostatnio kilku klientów zgłosiło mi, że mają problem z otworzeniem faktur, które dołączone są do transakcji w zakładce allegro. Wcześniej takich sygnałów nie miałem. Faktury są niezmiennie w tych samych plikach PDF. Przy wysyłce tradycyjną pocztą mailową klienci je otwierają bez problemu. Kłopot jest przy próbie pobrania ze strony allegro i otworzenia pliku. Na tą chwilę miałem kilka takich zgłoszeń w ostatnich 2 tygodniach. Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją, czy tylko ja mam jakiegoś pecha ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mikeza, możesz podać przykładowy numer zamówienia, w którym zdarzyła się taka sytuacja? Poproszę o weryfikację. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dzisiaj zgłaszało mi to dwóch klientów, zamówienie a26a1290-6718-11ed-8a9b-31d7b658bab1 oraz a17d9950-63ef-11ed-ba1b-63de604b5c52

W zeszłym tygodniu również 2-3 osoby, ale te zamówienia już mi umknęły.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

Czy coś wiadomo w temacie tych faktur. Niestety problem jest cały czas, codziennie mam kolejnych klientów, którzy zgłaszają mi problem z pobraniem/otworzeniem faktury. Przesyłam im te same pliki na maila, i wszystko jest ok.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

dalszy ciąg problemów z pobraniem faktur. Jak wysyłam na maila nie ma problemu, po wstawieniu na stronę allegro, klienci nie mogą ich otworzyć ??

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mikeza sam czasem mam problem , ale proszę o przesłanie na maila , problem występuje głównie z fakturani przesyłnanymi przez BaseLinker - a

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mikeza Najlepiej będzie, jeśli klienci zgłoszą się do nas w tej sprawie bezpośrednio. Wtedy będziemy mogli sprawdzić dlaczego u nich pojawia się ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ale to już z kilkanaście osób na przełomie 2 tygodni. Wątpię, żeby ktokolwiek z nich chciał tracić czas na kontakt z allegro. Na razie wysyłam im faktury na maila, nie ma żadnego problemu z otworzeniem. Niestety po wrzuceniu na stronę allegro, nie mogą ich odczytać 😞

ja wrzucam ręcznie w pliku pdf, bez pośrednictwa żadnych programów wspomagających. Robię tak od momentu wprowadzenia opcji dodawania faktur, problem wystepuję dopiero od 2-3 tygodni.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

czy coś wiadomo w sprawie tych faktur, problem istnieje cały czas 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów