anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z produktyzacją , jak to zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Witam, mam takie pytanie. Sprzedaję między innymi podkładki pod meble: https://allegro.pl/oferta/samoprzylepne-filcowe-podkladki-pod-meble-60x100mm-11265952279
Te podkładki były wystawione jako pierwsze no i zrobił się taki właśnie produkt.
Problem w tym, że podkładki są różnych wymiarów i w dwóch rodzajach. Tj. Okrągłe i kwadratowe lub prostokąty. Tak jak wspomniałem są też każde innych wymiarów. Wszystkie podkładki mają jeden kod EAN od producenta. 
Od dziś allegro wyświetla jako główny tytuł w aukcji "tytuł produktu" . Więc musiałem rozłączyć pozostałe aukcje z produktem. Ponieważ te podkładki to jedyne przedmioty, które sprzedaję w kategorii dom i ogród , mam napis "twoje oferty połączone z produktem 6,3%. Wymagamy 50%. 
Proszę mi zatem powiedzieć jak mam sprzedawać ten produkt? Na jednej aukcji odpada, bo tak jak pisałem w ofercie trzeba podać długość i szerokość obowiązkowo , a każdy rodzaj jest inny. Kod EAN jest nadany przez producenta, więc nie mam prawa go zmieniać na swój, byłby też wtedy bałagan. Jestem ciekawy co mi powie ktoś z allegro. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przytulprodukt będę to dla Ciebie wyjaśniać. Czy możesz podać EAN tych produktów? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście: 5901425392013
Jak coś na każdej aukcji jest zdjęcie, na którym widać kod EAN, ale jak coś mogę dosłać zdjęcia, gdyby były potrzebne.
Dziękuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@przytulprodukt dziękuję! Nie zwróciłam uwagi, a rzeczywiście widać EAN na zdjęciu. 
W katalogu produktów parametrami identyfikującymi ten produkt nie jest EAN tylko szerokość i długość. Czyli najprawdopodobniej będziesz mógł utworzyć nowe produkty w katalogu z innymi wymiarami, nawet z tym samym EANem. Upewniam się jeszcze z zespołem produktyzacji, ale możliwe, że dostanę odpowiedź dopiero po weekendzie, dlatego poproszę Cię o cierpliwość.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@przytulprodukt Cześć. Zmieniliśmy w tej kategorii reguły identyfikacji i teraz już będzie możliwe dodanie w niej produktów z tym samym EANem, ale różniącymi się rozmiarami.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów