anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wystawianiem aukcji w kilku rozmiarach

daily-torebki
#11 Animator#

mam dziś od rana problem z wystawianiem aukcji butów . Wystawiam pierwszą aukcję z rozmiarem 36 i kiedy chce wystawić kolejną z rozmiarem 37 na końcu chcę się łączyć z tą moją aukcją z rozmiarem 36 .Po naciśnięciu "połącz" aukcja wystawia się ale z  rozmiarem 36 zamiast 37 . Wczoraj wszystko było ok 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Możesz wskazać, z którym produktem łączysz nową ofertę?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

Np ta aukcja    https://allegro.pl/oferta/liu-jo-wygodne-botki-sniegowce-36-bk153-12771776145

mam wystawiony rozmiar 36 i w  żaden sposób na jej postawie nie mogę wystawić kolejnych rozmiarów

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Musisz utworzyć produkt z inną wartością parametru "Rozmiar" i wtedy połączyć z nim właściwą ofertę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

tak robię , zawsze tak robię i tak to wygląda Zrzut ekranu 2022-10-21 144851.png

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

dokładniejsze zdjęcie Zrzut ekranu 2022-10-21 145103.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Tworzysz ofertę, którą łączysz z istniejącym produktem. A to produkt musi być nowy, z innym rozmiarem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

robie tak jak zawsze "wystaw podobną"   

ja naprawde dziennie wystawiam kilkaset aukcji i zawsze robię tak samo "wystaw podobną"  zmieniam rozmiar i tyle,  a tu teraz taki problem 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Produkt, z którym chcesz połączyć ofertę, dotyczy rozmiaru 36. Nawet w jego tytule znajduje się taka informacja. Swoją ofertę musisz połączyć z produktem o rozmiarze 37, więc musi to być nowo utworzony produkt. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

tak ja  rozumiem o co Ci chodzi tylko , że takie połączenie z rozmiarem 36 wyskakuje mi automatycznie w chwili kiedy chcę wystawić nową aukcję z rozmiarem 37   , próbowałam też zrobić to inaczej po prostu "dodaj nową ofertę " i też na końcu przy wciskaniu wystaw ofertę wyskakuje mi ta tabelka "połącz z produktem"    Mam tak tylko przy wystawianiu butów w różnych kategoriach 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki Podczas wystawiania oferty powinnaś mieć możliwość utworzenia nowego produktu. Jak w instrukcji dostępnej tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

OK @nat_not dzięki za dobre chęci , niestety nic nie pomaga , ale ok może jutro będzie ok 

oznacz moderatorów