anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawianiem i edycją aukcji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

W dniu dzisiejszym występuje problem z wystawianiem i edycją aukcji. Po wystawieniu nowych ofert, te nie pokazują się - tak jakby nigdy nie zostały dodane. Strona podglądu jest pusta. Przy próbie wznowienia aukcji, brak reakcji. 

oznacz moderatorów
72 ODPOWIEDZI 72
kroko07
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem ,to jakaś awaria ?

oznacz moderatorów
nefretete113
#8 Zapaleniec#

Ja też mam takie problemy - wystawiam i albo się uda i aukcja się zamknie, albo znika a nowych wznowionych nie mam, pusto. 

oznacz moderatorów
nefretete113
#8 Zapaleniec#

u mnie od 2 godzin gdzieś wystawione oferty wiszą, meila nie otrzymałam, że zostały wystawione, więc nie wiem gdzie są.

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Potwierdzam problem z zakończeniem aukcji. Przez te opóźnienia niektóre wystawiły mi się podwójnie, a teraz kończenie zbędnych trwa już kilkadziesiąt minut. Przykładowe numery: 12480997797 &  12481242386

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

Witam mam to samo 2 godziny temu wystawiłem 9 aukcji i nadal są niewidoczne cały  czas w twój asortyment wiszą aukcję (trwa wystawianie oferty)

oznacz moderatorów
nefretete113
#8 Zapaleniec#

Pocieszę Cię, te sprzed ponad 2 godzin wreszcie mi się wyświetliły

oznacz moderatorów
sportiemocje
#9 Pomysłodawca#

No wiesz różnie z tym bywa... ja mam takie od około 12.00 i dopiero powoli wskakują. Nawet w szkicach ich wcześniej nie było - teraz przynajmniej tam wiszą. Ale samo czekanie ze wznowieniem aukcji po 2h która wskoczy albo nie i czytanie "że allegro nic nie wiadomo o usterce" jest nieco frustrujące.

 

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

To fakt. Mi aukcje się pokazały ale po chwili zwowu zniknęły. i już od dwóch godzin nie mogę pracować bo nie wiem czy te aukcje się w końcu wystawią czy nie, żeby darmowj roboty nie robić.

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo dziś. 

Numery szkiców:

12481499433

12481485432

12481456319

12481331701

12481305694

12481284580

12481263867

oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, próbuję wystawić ofertę, ale bez powodzenia. Klikam przycisk Wystaw przedmiot, pojawia się jak zawsze strona z informacją że oferta została wystawiona i że mogę wystawić nową lub podobną. Jednak produktu nie ma w moim asortymencie. Próbowałam kilka razy, również na innym urządzeniu. Zawsze widziałam nowe oferty od razu po wystawieniu. Czy ktoś ma jakiś pomysł? 

Nr oferty: 12481556918

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

mam dokładnie to samo.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Puzonix@shadeck@reaktor-stanley@pirapiotrek123@wiki0441 wystawiacie oferty grupowo czy pojedynczo?    

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
shadeck
#7 Wielbiciel#

pojedynczo, ogólnie cały serwis działa dzisiaj jakby chciał a nie mógł od godziny próbuję zakończyć jedną aukcję bezskutecznie 12481058370

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

pojedyńczo

oznacz moderatorów
reaktor-stanley
#9 Pomysłodawca#

pojedynczo, przez formularz.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@reaktor-stanley@pirapiotrek123@shadeck dziękuję Wam za odpowiedź. Z tego, co widzę, wystawiacie oferty bez powiązania z produktem, dlatego nie możecie wystawić tej oferty. Aby to potwierdzić potrzebuję od Was zrzutu ekranu szkicu całego formularza wystawiania.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

Szkic nr 12438109554

Kategoria filatelistyka, nie ma powiązania z katalogiem produktów.

Od godziny komunikat "Trwa wystawianie 1 oferty" oraz Trwa wznawianie 1 oferty.

Oferta nadal nieaktywna, od kolegów z branży wiem, ze mają podobnie, a u nas nie ma powiązania z katalogiem.

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

nie można powiązać z katalogiem ponieważ nie posiadacie takiego artykułu w swoim katalogu, trudno że będziecie mieli miliardy produktów z całego świata

oznacz moderatorów
agus38
#12 Orędownik#

@pirapiotrek123  Napisz mi proszę, co twoja wypowiedź ma wspólnego z moją, gdzie tylko potwierdzam fakt, ze w kategorii w której nie ma powiązania z katalogiem produktów Allegro też występuje problem ze wznawianiem i wystawianiem aukcji? Moderatorka @mr_oma pisze, że to jest przyczyną niemożliwości wystawienia oferty, a nie jest.

oznacz moderatorów
pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

To była odpowiedź do moderatora moje produkty są połączone z produktem i nadal nie mogę ich wystawić

oznacz moderatorów