anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem kosztów.

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam.

Jakiś czas temu klient kupił na ode mnie towar który nie sprostał jego oczekiwaniom,po ustaleniach zwrócił mi cały towar wraz z odręcznie napisanym oświadczeniem oraz prośbą o przygotowanie mu nowego zestawu dedykowanego specjalnie dla niego. Na indywidualne zamówienie zostały wykonane nowe sterowniki itp. wszystko kupił już przez sklep internetowy, ponieważ tego typu towar nie mam nawet wystawiony na aukcjach. Po wystąpieniu o zwrot prowizji wniosek nie został uznany a odwołanie odrzucone. Nie zgadzam się z tym gdyż klient zwrócił towar w całości a towar wykonany na zamówienie kupił ponownie przez sklep internetowy. Proszę o pomoc w tej sprawie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Arturek_x Spróbuj się odwołać.
Czy dobrze rozumiem, że klient kupił od ciebie towar na allegro, odstąpił od umowy po czym nie zwracałeś mu środków na konto tylko w ramach tego dokonał on zakupu bezpośrednio przez Twoją stronę?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Arturek_x jeśli to było tak jak pisze @komis-bell nic nie zrobisz , allegro będzie żądało uwierzytelnienia w postaci potwierdzenia zwrotu środków ,źle to rozegrałeś . 

co na to  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ??? , może wystarczy skan oświadczenia rezygnacji z zakupów przez klienta......

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Teraz wiem, że lepiej było zwrócić środki i zrobić nową transakcję. Jednak nie zmienia to faktu, że towar został zwrócony, co potwierdza pisemne odstąpienie od umowy przesłane przez klienta.

oznacz moderatorów

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Odwołałem się , dodatkowo przesłałem skan odstąpienia od umowy które przesłał klient.

Pomimo tego odwołanie zostało odrzucone.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Arturek_x Problem w tym, że transakcja została zrealizowana i to częściowo poza allegro...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Arturek_x bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w sprawie nr 25198851. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów