anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z dostawą do punktów odbioru

MAMY ROZWIĄZANIE!
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Nie mogę wygenerowac etykiety,bo zniknał punktnadania kolportera,musze wysłąc przesyłke

oznacz moderatorów
135 ODPOWIEDZI 135
OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo parę dni działało, teraz znowu punkt nie jest widoczny. Coraz większe problemy z tym kolporterem, wczoraj nadawalem kilka paczek to jednej mi nie chcieli przyjąć, bo stwierdzili że jest za duża i oni nie mają gdzie takich paczek trzymać, a paczka była o wymiarach 40x20x30cm, więc mieszcząca się w ich regulaminowym gabarycie...

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OUTLECIAK, do 16 wszystkie punkty powinny być znowu dostępne. Czy mogę Cię prosić o informację, w którym punkcie nie przyjęto Ci tej paczki? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
OUTLECIAK
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma @Punkt w Tczewie ul Bracii Grimm, ostatecznie mi ta większą paczkę przyjęli po kilku minutowej kłótni z obsługą i jeszcze finalnie usłyszałem "wyjątkowo przyjmę tę paczkę", aczkolwiek jak mam codziennie kłócić się z obsługą żeby przyjęli mi większą paczkę to szkoda moich nerwów, dzisiaj też mam większą paczkę do nadania i obawiam się że będę miał powtórkę z rozrywki.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@OUTLECIAK, gdyby sytuacja się powtórzyła, daj, proszę znać. Skontaktujemy się z tym punktem. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
YARN_
#8 Zapaleniec#

do 16 ? a jaka jest godzina graniczna ? 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@YARN_, jeśli z powodu przeciążenia punktu nie nadasz przesyłki przed godziną graniczną, możesz złożyć reklamację przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

a jeśli punkt odbioru Kolporter Hrubieszów zniknął to jak nadać klientowi

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tow-Naukowe_KUL, możesz skontaktować się z kupującym i w porozumieniu z nim wybrać inny punkt odbioru.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

tyle,że nia ma żadnego.Hrubieszów miasto na granicy Ukraińskiej

oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

albo inaczej poproszę o wskazanie tego punktu to zaproponuje klientowi

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tow-Naukowe_KUL, czy próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z punktem? Zdarza się, że mimo iż nie ma go na mapie, przyjmuje przesyłki. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

halo czytamy ze zrozumieniem Klient w Hrubieszowie wybrał punkt-odbiorca.Gdzie mam mu wysłać.Do jakiego punktu-jasniej nie potrafię wytłumaczyć

oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

a dla wszystkich,którzy nie mogą nadac ytłumaczenie,nie,że sie coś zwaliło.tylko,że jest tak popularne.Odpowiedź allegro

Dzień dobry,

dziękuje za wiadomość.

Sprawdziłem wskazany przez Państwa punkt Allegro One i widzę, że jest on aktualnie niedostępny.

Nasza metoda dostawy jest bardzo popularna wśród naszych klientów, dlatego aby zapewnić jak najlepszą obsługę przesyłek musieliśmy chwilowo wyłączyć wskazany przez Państwa punkt.

Proszę, aby rozważyli Państwo wybranie innego punktu odbioru Allegro One. Może to być dowolnie wybrany przez Państwo punkt dostępny obecnie na liście.

Jeśli nie ma możliwości wybrania innego punktu to proszę o cierpliwość - pracujemy nad rozwiązaniem sprawy.

Gdyby pojawiły się u Państwa dodatkowe pytania, proszę o kontakt.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tow-Naukowe_KUL, zrozumiałam, co napisałeś. 🙂

Jeśli nie możesz nadać przesyłki do punktu wskazanego przez klienta, spróbuj najpierw skontaktować się bezpośrednio z punktem - pozwoli to na upewnienie się, czy faktycznie jest nieczynny. Jeśli to potwierdzisz i nie będziesz mógł wybrać innego punktu w okolicy (bo takiego nie ma), możesz nadać przesyłkę innym sposobem. Zgłoś się później do nas, zwrócimy Ci koszty, jakie poniosłeś w związku z wysyłką inną metodą dostawy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Tow-Naukowe_KUL
#7 Wielbiciel#

Mam wrażenie,że nigdy nie nadawaliście przesyłek .Bład leży po waszej stronie.To nie chodzi czy punkt jest czynny czy nie. Sami powinniście to zreszta sprawdzić.

Nadawałem wczoraj w Lublinie. Punktu nie było do wyboru wybrałem inny. Ale z etykietką niby z tego innego ,przeszło.Pani m powiedziała,że jestem jedyny dziś z przesyłką i nie ma pojęcia o jakiejkolwiek awarii a punkt spory bo w IKEI.

Teraz wracajac do zakupu.Klient wybrał punkt kolporter-dalej go nie ma .Klikam na inne formy w Waszym panelu i nie mogę nadac bo wyswietla sie komunikat,że klient wybrał allegro punkt

 

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

Mozna dostac zawału...znowu znikaja punkty KOLPORTERA,czy to sie kiedys skończy? mam przesyłke ALLEGRO ONE i nie ma mojego punktu nadawczego...mam dosc takiej współpracy 😕

oznacz moderatorów
ario872
#10 Popularyzator#

Dlaczego nie informujecie sprzedawców o takich sprawach? To nasz chleb

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sally11_2009 tak , skończy się jak wycofacie z ofert ten przeklęty rodzaj przesylki .

oznacz moderatorów
sally11_2009
#10 Popularyzator#

to pozostana płatne przesyłki,oprócz SMARTA 😕

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

sally11_2009 rozumiem ,że chciałaś dobrze dla klienta , ale odpowiedz sobie na pytanie ,, czy było warto ,, ??

Wielokrotnie tu pisałem o tej firmie / niech będzie firmie / , nikt nie słuchał .... , a  w końcu zmaterializowało się .

oznacz moderatorów