anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktyzacja po raz setny! Czy allegro odpowie za ten bałagan?

www_bokken_pl
#11 Animator#

Aukcja 11690246502
EAN 3700378402075 w 100% prawidłowy 
Tytuł aukcji wskazuje na pas niebieski 220 cm

Inne oferty tego produktu

Wszystkie (5)

W tych 5 ofertach mamy już odlot 3 kolory i 4 długości pasów.....

Produktyzacja widoczna dla kupującego

Pas Adidas 240 cm żółty

Wchodzę w edycję aukcji i powiązane z pasem żółtym:

Produkt z katalogu Allegro:

  • Kolor: żółty

  • EAN: 3760078297401

  • Długość: 240 cm


Jak to niby mogło zostać powiązane skoro jest inny EAN ?
Czy allegro w końcu przestanie robić problemy sprzedawcom ?
Ile można siedzieć i poprawić ten durny wymysł jakim jest produktyzacja.






oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

czesci_truck
#9 Pomysłodawca#

Już wcześniej o tym pisałem , połączyli mi zamiennik który miałem wystawiony z orginałem, zauważyłem to dopiero jak klient dokonał zakupu , efekt przeszło 100zł w plecy ( taka była różnica w cenie tych produków ) Niestety na samo słowo PRODUKTYZACJA w/g allegro cisna sie na usta same niecenzuralne słowa

 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Stworzyli bałagan który niszczy porządek niczym jakiś wirus. Wszyscy piszą że jest coraz gorzej a słynna PRODUKTYZACJA wygląda na gwóźdź do trumny dla portalu. 

oznacz moderatorów

dosmaku
#9 Pomysłodawca#

Walczę z tym samym od kilku miesięcy, z tym totalnym bałaganem i elementarnym brakiem szacunku do sprzedającego jakim systemowo posługuje się Allegro. Zadaniem obsługi Allegro i moderatorów nie jest rozwiązanie problemu ale całkowite zniechęcenie sprzedającego do wyjaśniania go. Takiego chamstwa nie spotkałem nigdzie indziej jeżeli chodzi o ecommerce.

Będą Ci odpisywać, co chwilę oczywiście inna osoba, tak samo, prosić o cierpliwość i przepraszać, co na dalszych etapach dyskusji jest zwyczajnych chamstwem, prosić o pliki etc. Stracisz kupę czasu bez efektów. Całe godziny, dosłownie. A oni dosłownie rżną głupa, że wszytko jest ok. Dopiero jak zaangażujesz ok dziesięciu moderatorów z pomocy tech. to jest szansa na bardziej sensowną wymianę zdań. Ale to na końcu też spełza na niczym. 

Ja już przesuwam sprzedaż na inne platformy, bo z tymi ludźmi nie da się dosłownie poważnie rozmawiać. Dla zabawy pozostaje zasypywać pomoc techniczną różnymi pytania żeby tarcili czas tak jak my. 

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@dosmaku  to samo mam i to samo robię,  nie pomagaja zdjęcia i e-maile, Zresztą co sie dziwic, całe allegro siada , nie to co było kiedyś, co z rozrzewnieniem wspominam.

A co do głupoty to chyba trzeba ich wszystkich leczyć, bo żyć z tym trudno.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Zrób zdjecie na produkcie kodu kreskowego i wyslij, może jak zobaczą to uwierzą, ze jest taki produkt, bo idą w zaparte i twierdzą, ze nie ma czegoś takiego.

oznacz moderatorów