anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program szybkich dostaw problemy z weryfikacją

datom4
#11 Animator#

Chodzi o program tzw zwrotów za szybkie wysyłki. Trzeba kontrolować te zwroty, gdyż nawet pomimo spełnienia wszystkich wymogów allegro nie wypłaca zwrotu. Zaczyna się szukanie haków. I tak znaleziono u mnie rzekomy za niski współczynnik przesyłek wysłanych tego samego dnia (cokolwiek to znaczy). Pomijając wszystko - mam 100%. I to non stop. Być może u allegrowych filozofów to za mało? Dodatkowo w odstępach kilku minut były robione inne zamówienia które "zasłużyły" na zwrot. To już b. podejrzane. Uważajcie na to. Tym bardziej, że [edycja] od każdego zakupu odbywa się b. sprawnie i nie ma tu żadnych przeciwwskazań. Program nie został stworzony po to aby zwracać sprzedającym zagarniętą kasę. W sumie to logiczne. Chodzi o kolejne [edycja]. Ale taka [edycja]???

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Przestałam się tym przejmować bo mnie głowa boli.... zwrócą to zwrócą , nie to nie i tak człowiek nie dojdzie do kosztów, bo musiałbyś zajmować się tylko tym a gdzie praca, sprzedaż..... A wysyłam tak jak wysyłałam.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

datom4 ta..... trzeba to potraktować jako dodatkową opłatę i wkalkulować w cenę . Nie mam najmniejszego zamiaru rezygnować z własnego czasu wolnego . Widzę ,że większość sprzedających już podchodzi do tego tematu tak samo ,a wyrywnym z czasem też się znudzi .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@datom4 zapoznałam się z Twoją korespondencją z nami. Przykro mi, że miałaś takie doświadczenia i że narzędzia Allegro nie spełniają Twoich oczekiwań. Staramy się aby Allegro było miejscem przyjaznym zarówno Sprzedającym jak i Kupującym. Cieszymy się, że obie strony chcą udoskonalać nasz serwis i dzielą się z nami uwagami i sugestiami, Twoje uwagi dotyczące Programu Szybkich Dostaw zostały przekazane do odpowiedniego działu, nieustannie wdrażamy poprawki, by Sprzedający mogli rozwijać tutaj swój biznes. Mam nadzieję, że Twoja współpraca z nami w przyszłości będzie przebiegała w przyjaźniejszej atmosferze.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

aktualne działania allegro nie mają nic wspólnego z dobrze pojętą współpracą - obecnie to typowe rżnięcie na kasę i to z łamaniem regulaminu (chorego, ale trudno - jakiś musi być) - twierdzenie do upadłego (jak ciebie złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka), że wszystko jest w porządku pomimo jasnych przesłanek, że nastąpił - nazwijmy to delikatnie - "błąd" - pieniądze do dziś niezwrócone - a gdyby nie reakcja sprzedających to nie byłyby zwrócone nigdy - pecunia non olet - allegro było miejscem w miarę "przyjaznym" kilka, kilkanaście lat temu - od paru lat w wyniku głęboko przemyslanych "ulepszeń" jest jak jest czyli tragedia - no cóż taka mentalność i charaktery 😞

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Niestety starania allegro o to by było przyjaznym miejscem dla wszystkich to tylko fikcja a w rzeczywistości to klientom się wciska bajki .Kupującemu ma się wydawać że mając wysyłkę za darmo zyskuje a tak naprawdę to zmusza się sprzedawcę do windowania ceny ,które już coraz częściej przekraczają te w sklepach stacjonarnych. To nie jest przyjazne zachowanie to tylko dojenie wszystkich użytkowników z kasy tak aby winę przerzucali jedni na drugich a portal siedzi tylko z boku i liczy pieniądze i patrzy jak słupki zysków rosną. 

oznacz moderatorów