anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o wypowiedź moderatorów...

mennicze_grosiki
#9 Pomysłodawca#

19 grudnia założył gość dyskusję  iż otrzymał uszkodzony woreczek. Napisałem mu 2 wiadomości w terminie i na żadną nie odpowiedział. Dzień w dzień logował się na konto po 3-4 razy i do dnia dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi. 

Dzisiaj jest info. w dyskusji - 

 

 
5 stycznia 2023 11:28

 

Dyskusja trwa już 14 dni.
?????, czy udało Ci się porozumieć ze Sprzedającym?

Jeśli problem został rozwiązany, zakończ Dyskusję. Jeśli nie - możesz poprosić nas o pomoc, albo oznaczyć Dyskusję jako nierozwiązaną i wystąpić o zwrot pieniędzy z Allegro Protect.
 

Nie rozumiem tego kompletnie. Czyli co kupujący może sobie żywnie w kulki lecieć i robić co chce a co ze sprzedającym? Chciałem nawet zwrotu towaru i też nic. I to ja jeszcze mam go prosić o zakończenie dyskusji???????? - PORAŻKA 

Jeśli się mu nudzi to niech sobie kupi łopatkę i idzie do piaskownicy.

Co allegro lokalnie w tej sytuacji zrobi????

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

To z regulaminu wynika możliwość złożenia wniosku po 14dniach, ale nie oznacza że kupujący taką otrzyma.😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mennicze_grosiki To automatyczna wiadomość, generowana przez nasz system we wszystkich dyskusjach. To, że kupujący ją otrzymał nie oznacza, że przyznamy mu także rekompensatę w ramach Allegro Protect. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ ,, To automatyczna wiadomość ,,  , która oznacza ,że niebawem klient otrzyma rekompensatę , a autor wątku pozostanie bez towaru i bez pieniędzy ... hmmm.. doświadczenie podpowiada mi ,że to celowa zagrywka kupującego ..... jakbym to już kiedyś przerabiał .

oznacz moderatorów

104308845
#8 Zapaleniec#

Nadzieja Kielc

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@104308845 a Ty masz coś do scyzoryków ? , masz świeże konto to słuchaj tego co ma ...... nie dokończę bo kiedyś musalem się gęsto tłumaczyć 😁

oznacz moderatorów

mennicze_grosiki
#9 Pomysłodawca#

Czy nie można coś zrobić z takimi ludźmi o ile można tak mówić. Po rozpoczęciu tej dyskusji na zwykłym allegro zaczął licytacje ale go usunąłem. Czy nie można by coś zrobić na allegro lokalnym w tej kwestii by bynajmniej widzieć kto licytuje? Allegro chyba widzi dyskusje między kupującym i sprzedającym i skoro kupujący nic nie odpowiada to po tym terminie 14 dni samo powinno zakańczać takie zabawy.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

W dyskusji zawsze odpowiada automat. Jak kupujący poprosi Allegro o pomoc - pracownik Allegro odpowiada "gotowcem" - bez czytania wątków w dyskusji, często bez sensu i bez powiązania z problemem. Dopiero jak sprzedawca napisze do Allegro, żeby ktoś przeczytał wątki w dyskusji i zaznajomił się z problemem, można liczyć na konkretną odpowiedź. Zaznaczam, że tylko "można liczyć". Czasem jednak trafi się jakiś pracownik Allegro z "jajami", który poważnie i konkretnie zajmie się sprawą, ale to rzadko bywa.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów