anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PROWIZJA OD KABLI SIECIOWYCH 31.35% !!!!!!!!!!!!!!

ARTENEUM
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, Proszę o zweryfikowanie, czy to aby nie pomyłka. Kabel patch cord za 3.19 zł i prowizja od sprzedaży 1 zł za sztukę (aukcja numer 12082853793)

!!!!! czyli 31.35% Jeśli to nie pomyłka, to naprawdę brak mi słów na taką praktykę. Przy sprzedaży 20 sztuk na łączną kwotę 63.80 zł pobrano prowizję 20 zł. Uważajcie Sprzedawcy na prowizje przy tanich produktach - bo dokładamy. Serwis Allegro postępuje tak, jakby nam towar spadał z nieba .....Karygodne ....

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

pinsplash
#21 Demiurg#

@ARTENEUM nie ma takiej "czystej" prowizji....

a) sprawdź czy nie liczy prowizji od wysyłki

b) wyróżniałeś? wtedy opłata jest wyższa

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ARTENEUM tak , minimalna prowizja 1zł . Wystaw 3 metry jako 1 sztukę , prowizja % będzie mniejsza,

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria racja sprawdzałem dla konta niefirmowego. Dla firmówki 1PLN...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ARTENEUM
#7 Wielbiciel#

Tak też zrobimy 🤔

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To i tak wiele nie naliczyli, są tacy sprzedawcy, którym peiwizja wyniosła więcej niż wartość sprzedanego produktu. 

Ale, że jako profesjonalny sprzedawca, nie umiesz wyliczyć ile cię skroją? To dziwnie.....

oznacz moderatorów

ARTENEUM
#7 Wielbiciel#

Heh, umiem, umiem. W naszych branżowych kategoriach prowizje wynoszą max 10%, więc przy wystawianiu zakładaliśmy tę najwyższą. Tu faktycznie nie spojrzeliśmy. Nie przyszedłby nikomu do głowy taki % Aukcje już pozamykane.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ARTENEUM nie musisz zamykać , wystarczy wprowadzić 2 oferty z różnymi metrażami i oczywiście ceną za metr.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@ARTENEUM jeżeli korzystasz z tej zakładki Mój Asortyment, to masz skrót gdzie podejrzysz prowizję od sprzedaży. Na swojej liście ofert kliknij z prawej strony link "więcej" przy każdej ofercie i tam Ci pokaże prowizję od sprzedaży każdej sztuki. To jest chyba jedyna dobra zmiana, jaką Allegro wprowadziło.

Przejrzyj swoje oferty, bo praktycznie wszystkie przedłużacze mają minimalną prowizję 1zł

Z drugiej strony, sprytnie to wymyślili. Jak ktoś sprzedaje sporo takiej drobnicy, to Allegro ładną kasę kroi na prowizji minimalnej 😉

oznacz moderatorów

ARTENEUM
#7 Wielbiciel#

Dzięki:) Też już zauważyliśmy, że w ten sposób można szybciej podejrzeć wysokość prowizji. Nie pozostaje nic innego, jak mieć na przyszłość oczy szeroko otwarte, bo kto wie, co przyniosą kolejne zmiany 🙂 Byliśmy pewni, że gorzej i drożej już być nie może, a jednak ...

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

też miałem takiego zonka parę miesięcy temu, wszystkie towary w cenie poniżej 10zł były GRUBO na minusie, niektóre musiałem o 2-3zł podnieść żeby się chociaż wyrównało z prowizją.

oznacz moderatorów