anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Prowizja od kosztu przesyłki - może to coś zmieni.

DMpanel
#8 Zapaleniec#

Tego się pewnie nie dowiemy.

Z zamkniętego konta nie otrzymamy opdpowiedzi. 😉

Wściekły bot mnie atakuje.

Odpowiedz
Ładowanie...

green_boutique
#9 Pomysłodawca#

Prowizja od kosztów dostawy to dramat! Coś musi się zmienić. Allegro obudź się!

W ostateczności popieram poniższe, ale uważam że nie powinno w ogóle być prowizji od dostawy. 

"Jeśli o mnie chodzi to chciałbym aby ew. prowizja od kosztu wysyłki dotyczyła tylko jak pisałem, stawek wyższych niż ten kwalifikowane na SMART.

Ew. aby sprzedawca miał możliwość ustawienia minimalnej wartości zamówienia albo odmowy sprzedaży osobom niekorzystającym ze SMART. Tym sposobem ceny mogłyby zostać nadal atrakcyjne dla kupujących, którzy byliby zachęceni do większych zakupów (tym sposobem Allegro też więcej zarobi za prowizję na samych produktach)."

Odpowiedz
Ładowanie...

mwmonety
#18 Luminarz#

jest sporo postów z krytyką działań allegro odnośnie tych prowizji każdy inteligentny człowiek widząc takie opinie powinien się dobrze zastanowić dokąd to podążą i jakie konsekwencje tego będą bądźmy dobrej myśli że coś jeszcze można naprawić  

Odpowiedz
Ładowanie...

DarkStoorM
#16 Inspirator#

Hmm, tak przy okazji, chyba allegro kiedyś robiło takie akcje, że kupujący posiadający smart mogli dokonać zakupu, nie pamiętam dokładnie, ale coś w ten deseń by było idealne.

Odpowiedz
Ładowanie...

DMpanel
#8 Zapaleniec#

Bzdury!

Zmuszanie kupujących do korzystania ze SRAT, ee... SMART:) jest trzepnięte.

Czy myślicie, że wszyscy kupujący na "ALLE...tego" zaglądają tu codziennie, jak do BIEDRONKI?

Odpowiedz
Ładowanie...

psalm18_pl
#8 Zapaleniec#

Popieram, prowizja powinna być tylko od przesyłek innych niż "Allegro... " - wtedy byłoby to uczciwe i faktycznie utrudniało *zawyżanie kosztów*

Odpowiedz
Ładowanie...

polska6-pl
#11 Animator#

Co za bzdury i kretynizmy Pan wypisuje ? !!!!!

A może niech Pan zaproponuje np prowizję 25%  lub 50% bo to w sumie dla Pana żadna różnica. 

Odpowiedz
Ładowanie...

prezento-grzes
#9 Pomysłodawca#

Nic to nie zmieni i tak będzie jak chcą ale szukam teraz alternatywy do Allegro 😞

Odpowiedz
Ładowanie...

jacpam
#7 Wielbiciel#

Też jestem za zniesieniem prowizji od sprzedaży za przesyłkę !!!

Odpowiedz
Ładowanie...

CartelColor
#7 Wielbiciel#

Podpisujemy się 🙂 

Odpowiedz
Ładowanie...

przeczytanesp
#8 Zapaleniec#

Allegro się robi beznadziejne

Odpowiedz
Ładowanie...

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Podpisuje się. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Janirka
#12 Orędownik#

Ja również się pod tym podpisuję... Pobieranie prowizji od kosztów wysyłki to skandal...

_______
Kamila
Odpowiedz
Ładowanie...

AntycznyKuferek
#7 Wielbiciel#

Popieram.

Odpowiedz
Ładowanie...

prezento-grzes
#9 Pomysłodawca#

Nic to nie zmieni ale już zainteresowały się tym media i politycy 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

m2300
#9 Pomysłodawca#

Popieram

Odpowiedz
Ładowanie...

vogueshop_pl
#8 Zapaleniec#

Towar 6,80 zł = smart 8,99 zł = prowizja 3,56 zł.

Prowizja ponad 50% bo na wysyłce nie zarabiam ani grosza. Powinny być jakieś widełki "zwolnienia" z prowizji allegro od przesyłki, bo tak to po prostu szkoda naszej pracy i przerzucania kasy.

Odpowiedz
Ładowanie...

prezento-grzes
#9 Pomysłodawca#

I jeszcze ta ocena za koszty wysyłki przez kupującego co ja mam do kosztów ustalonych przez Allegro /:))) Dość zabawne jak traktuje Nas Allegro 🙂 ale czytałem w sieci że ktoś proponuje zdjąć wszystkie oferty na jeden dzień Czy to już bunt?:) czy żart sieciowy  ?

Odpowiedz
Ładowanie...

DarkStoorM
#16 Inspirator#

Wiemy, że klient chce jak najtaniej, ale niestety allegro nie rozumie, że niektórzy nie wyślą paczki kurierskiej za 8zł. Nie każdy jest w stanie pokryć gabaryty do 30zł tylko po to, żeby klient miał "za darmo".

Z tego co widzę, sporo sprzedawców handluje w kategoriach 10-15+% prowizji, a spora część sprzętu po prostu nie zmieści się w paczkomacie albo ktoś nie wybierze placówki pocztowej na smart i bierze kuriera. Kurierzy nie kosztują 5 zł. Sprzedawcy zmuszeni są ściągać koszt wysyłki na własną kieszeń tylko po to, żeby kupujący kupił tanio, a za tym i tak najprawdopodobniej idzie podwyżka na towarze. I tak już po sprzętach widzę, że w sklepach stacjonarnych mogę kupić taniej niż na allegro 👎

@vogueshop_pl  nie zapominaj, że jak ktoś wybierze w smarcie kuriera Pocztex lub DPD (jeżeli udostępniasz, ja to wywaliłem), to płacisz dodatkowo stałe 3,99zł

Jakie jest tłumaczenie?

- Róbcie zestawy i twórzcie oferty tak, żeby kupujący dorzucali więcej do koszyka

- Zakupy po 1-5zł graniczą z cudem 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...

PawHaft
#12 Orędownik#

Kiedyś wchodziło się na allegro i było wiadome że tutaj jest najtaniej, teraz ciężko znaleźć produkt który z kosztem wysyłki będzie taniej niż w stacjonarnym lub innym sklepie...

Chyba nie o takie "dobro" klienta chodziło... ale allegro obudzi się pewnego dnia z ręką w nocniku za swoją chciwość..

Odpowiedz
Ładowanie...